بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

استارک

اشتراک‌گذاری

استارک

Stark

استارک - فریرن

ژاپنی

シュタルク

روماجی

شوتاروکو

نام مستعار

آقای استارک (توسط فرن)
برات (توسط گراف گرانات)

جنسیت

مذکر

سن

۱۸ (چپتر ۲۶)

گونه

انسان

کلاس

جنگجو

وابسته به

گروه فریرن

بستگان

پدری بی‌نام
استولتز (برادر بزرگ‌تر)
آیزن (پدرخوانده)

اولین نمایش

چپتر ۱۰ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

صداپیشه

چیکای کوبایاشی
آریسا کیوتو (کودکی)

استارک (Stark) یک انسان جنگجو است که پس از اینکه دهکده‌اش مورد حمله شیاطین قرار گرفت فرار کرد و تبدیل به شاگرد آیزن شد. او تحت دستور آیزن، به عضویت گروه فریرن درآمد.

شخصیت

استارک شخصیتی کاریزماتیک و مهربان دارد و در نتیجه در میان جمع محبوبیت زیادی دارد. او اغلب مورد علاقه روستاییان مسن‌تر است و همین طور در میان بچه‌ها محبوب است و گاهی اوقات به‌عنوان یک مربی یا الگو برای آن‌ها عمل می‌کند. استارک نیز به نوبه خود برای آن‌ها شفقت زیادی متحمل می‌شود و حاضر است برای محافظت از آن‌ها در برابر تهدیدها، جان خود را به خطر اندازد.

استارک
طبیعت بزدلانه استارک

با وجود اینکه استارک سال‌ها تحت نظر آیزن تبدیل به فردی سخت‌کوش شده است و به عنوان یک جنگجو آموزش دیده است، اما او یک بزدل است که از هیولاها می‌ترسد و تمایل دارد از نبردهای دشوار فرار کند، ویژگی‌ای که خودش از آن متنفر است. با این حال وقتی او با موقعیت‌های خطرناک مواجه می‌شود، می‌تواند شجاعت از خود نشان داد، حتی اگر به قیمت جان خودش باشد. برادر بزرگترش استولتز در دوران کودکی اشاره کرده است که او هنگام تمرین تمرکز بالایی از خود نشان می‌دهد.

استارک گاهی اوقات رفتاری کودکانه و غیرمسئولانه دارد، مثل ارجاع‌های ناپخته یا بیدار ماندن تا دیروقت در صورتی که فرن مراقب او نباشد.

توانایی‌ها

توانایی‌های بدنی:

  • سرعت فوق‌بشری
  • قدرت مافوق‌بشری
  • چابکی فوق‌بشری
  • رفلکس‌های سریع
  • تحمل درد بالا

تکنیک‌ها:

  • حمله برق‌آسا: استارک از دفاع کردن چشم‌پوشی می‌کند و تبر خود را بالای سر می‌برد. او تبر را به سرعت پایین می‌آورد و پرتویی از نور ایجاد می‌کند که به آسمان کشیده می‌شود و هر چیزی را که لمس کند را می‌شکافد. این آذرخش دامنه‌ی تخریب بالایی دارد و حتی می‌تواند به سمت صخره‌ها برود. همانطور که از نام آن پیداست، این ضربه بسیار سریع است.

دانستنی‌ها

  • استارک در آلمانی به معنای «قوی» است.
صفحات دیگر