ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

۶۶۴

اشتراک‌گذاری

شماره ۶۶۴

No. 664

۶۶۴ - عالیجناب در سایه

نژاد

جنسیت

مونث

سن

۱۸

پیشه

عضو شماره ها
خدمتکار به ملکه رز اوریانا (تبدیل)

وابسته به

باغ سایه
پادشاهی اوریانا (تحت پوشش)

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۳۱ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

میو تومیتا

نامی (Nami) عضوی از باغ سایه و یکی از شماره‌دارها است که با کد شماره ۶۶۴ شناخته می‌شود. او رهبر یک تیم سه‌نفره متشکل از خودش، ۶۶۵ و ۶۶۶ است. پس از اینکه ۶۶۶ تبدیل به ملکه پادشاهی اوریانا شد، او به عنوان یکی از خدمتکارانش مخفیانه کار می‌کند.

شخصیت

۶۶۴ فردی بسیار کوشا است که نقش خود را به عنوان رهبر جوخه جدی می‌گیرد. او جدا از اینکه یک رهبر است، یک دختر سختگیر و مهربان است و از رفقایش انتظار دارد که مانند او به باغ سایه فداکاری باشند. او اغلب به آن‌ها یادآوری می‌کند که تمرکز خود را روی هدف خود نگه دارند.

با این حال، او به اندازه افرادی مانند ویکتوریا افراطی نیست و محدودیت‌های خود را می‌داند و امنیت زیردستانش را در اولویت قرار می‌دهد. در عین حال مسئولیت کامل شکست‌های آن‌ها را بر عهده می‌گیرد. همچنین، طبق سیاست باغ سایه، او در گذشته‌ی همتایان خود فضولی نمی‌کند.

قدرت و توانایی‌ها

شمشیرزنی

۶۶۴ پس از نجات از تسخیر شیطانی خود و ورود به باغ سایه، قادر شد تا مهارت شمشیرزنی را در کنار جادو مدیریت کند، به طوری که او در مقطعی قادر به مقابله با «فرزندان اول» از فرقه دیابلوس شد.

تحلیلگر

او همچنین از هوش بسیار خوبی برخوردار است و می‌تواند حریفان خود را به خوبی تجزیه و تحلیل کند. او در طول مبارزه‌اش با جان اسمیت قادر شد رشته‌های فولادی جادویی حریف خود را تجزیه و تحلیل کند، با این حال نمی‌دانست چگونه می‌تواند با آن مقابله کند.

صفحات دیگر