بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یوکیمه

اشتراک‌گذاری

یوکیمه

Yukime

یوکیمه - عالیجناب در سایه

نام مستعار

روباه روح

نژاد

انسان‌جانور (گونه روباه)

جنسیت

مونث

سن

احتمالا دهه ۲۰

بستگان

مادری بی‌نام (متوفی)
پدر بی‌نام (متوفی)
گتان (نامزد سابق؛ متوفی)

پیشه

رئیس شرکت روباه برفی

اولین نمایش

جلد ۳ (لایت ناول)
چپتر ۲۹ (مانگا)
قسمت ۲۱ (انیمه)

صداپیشه

شیزوکا ایتو

یوکیمه (Yukime) که همچنین با عنوان روباه روح شناخته می‌شود، حاکم برج سفید در شهر بی‌قانون و رئیس شرکت روباه برفی است. او که قبلا یکی از سه پادشاه این شهر بود، اکنون تنها حاکم آن است و بقیه یا مرده‌اند یا از سلطنت کناره‌گیری کرده‌اند. یوکیمه از متحدان باغ سایه است.

شخصیت

یوکیمه فردی غیر دوستانه و سرد است که از زبان مبتذلی استفاده می‌کند، اما او زنی بسیار قوی و مصمم است که با هوش خود و تزلزل‌ناپذیری به موقعیت فعلی‌اش به عنوان رهبر برج سفید رسیده است.

به عنوان فرمانروای برج سفید او با رهبری محکم و قاطع خود شناخته می‌شود. او با زیرکی با چالش‌ها و تهدیدها برخورد می‌کند و از هوش خود برای حفظ موقعیت خود استفاده می‌کند. او همچنین یک تاجر زیرک است که یک شرکت قانونی را در خارج از شهر بی‌قانون اداره می‌کند.

یوکیمه در گذشته خود با سختی‌هایی روبرو بود. با این حال، او از آن زمان زندگی خود را متحول کرده است و اکنون عمیقا به افراد شاغل خود، به ویژه زنان اهمیت می‌دهد. او به عنوان یک رهبر حامی و محافظ شناخته شده است و همیشه از کسانی که به او و زیردستانش کمک کرده‌اند سپاسگزار است. هنگامی که او برای اولین بار با سایه روبرو شد، از کمک او در نجات افرادش که در خطر بودند تشکر کرد.

تغییر او از یک دختر مهربان و دوست داشتنی به وضعیت فعلی او را می‌توان به یک رویداد آسیب‌زا در گذشته‌اش داشت که به فرقه دیابلوس مرتبط بوده است. این اتفاق باعث شد که او رفتاری محتاطانه‌تر داشته باشد. با این حال، او تنها به فکر انتقام نیست، بلکه بیشتر به دنبال محافظت از دیگران در برابر تجربیات مشابه خودش است.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

یوکیم به عنوان حاکم برج سفید فردی بسیار قدرتمند است و می‌توان گفت که با اعضای بلندپایه باغ سایه همتراز است. به عنوان یک روباه روح، تعداد دم‌هایی او دارد با قدرتش افزایش می‌یابد که حداکثر به عدد ۹ می‌رسد. با این حال، او به مراتب از سایه و الیزابت ضعیف‌تر است و به سختی می‌تواند همپایشان باشد.

  • قدرت فیزیکی
  • ذکاوت بالا
  • زیبایی سری

جادو

به لطف آموزش در جادو، یوکیمه موفق شده است تا تکنیک‌ها و توانایی‌های نیمه‌فراموش شده جادویی قبیله خود را بیدار کند، توانایی‌هایی که توسط فرقه دیابولوس به طور کامل فراموش شده بود.

جادوی یوکیمه مرتبط به عناصر آتش و باد است که به او اجازه می‌دهد تا در چند لحظه حملات انفجاری قدرتمندی را انجام دهد. جادوی یوکیمه در تعداد دم‌هایی که دارد منعکس می‌شود و همانطور که جادوی او افزایش می‌یابد، تعداد دم‌های او نیز بیشتر می شود تا به عدد ۹ برسد که در این حالت او در بهترین شرایط قدرت معنوی و جادویی خود قرار می‌گیرد.

تجهیزات استاندارد

یوکیمه از یک جفت بادبزن فلزی در مبارزات استفاده می‌کند، زیرا سبک مبارزه‌ای او شبیه به رقص و آیین سنتی کاگورا است.

تکنیک‌های ویژه

حمله ۹-دم

یوکیمه می‌تواند از ۹ دم خود برای غلبه بر دشمنان اطرافش به طور همزمان استفاده کند. دم‌های او چه قدرت جادویی داشته باشند چه نباشند، در برابر بیشتر حملات بسیار قوی و بادوام هستند.

فلش سریع

یوکیمه قادر است با سرعت بسیار زیادی و بدون به جا گذاشتن ردی حرکت کند. اگرچه سرعت او بسیار خوب است، اما هنوز با هفت سایه و شماره‌دارهای نام‌دار فاصله زیادی دارد.

صفحات دیگر