ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

محفل کریمسون

اشتراک‌گذاری

محفل کریمسون

Crimson Order

رهبر

آیریس میدگار (بنیان‌گذار، فرمانده)
گلن (معاون اول فرمانده؛ متوفی)
هاب (معاون دوم فرمانده / نفوذی فرقه)

وابسته به

نیروی نظامی میدگار

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۷ (مانگا)
قسمت ۶ (انیمه)

محفل کریمسون (Crimson Order) یک سازمان نظامی است که اخیرا تشکیل شده است و وابسته به دولت پادشاهی میدگار است. هدف این سازمان تلاش برای محافظت از کشور، هم از نظر امنیت و هم از نظر نظم در برابر تهدیدات است و توسط اولین شاهزاده یعنی آیریس میدگار رهبری می‌شود.

پس از ربوده شدن شاهزاده دوم یعنی الکسیا میدگار، آن‌ها در حال حاضر در حال تحقیق در مورد فرقه دیابلوس و باغ سایه هستند. با این حال، محفل کریمسون نتوانسته است به نتایج رضایت‌بخشیی برسد و شکست‌هایی را دریافت کرده است، به طوری که این محفل در تنگنای شدید قرار گرفت و با کمبود منابع انسانی و پشتیبانی مواجه شد.

در نهایت، فرقه دیابلوس موفق شد تا یکی از جاسوسان خود به صفوف محفل کریمسون وارد کند و شواهدی ساختگی را ایجاد کند تا باغ سایه به خاطر شرارت‌های گذشته‌ی فرقه متهم شود.

شرح

محفل کریمسون به عنوان یک واحد تحقیقات ویژه کار می‌کند. با وجود اینکه این فقط یک گروه شوالیه کوچک تازه‌تاسیس بود، اما از افراد مورد اعتمادی تشکیل شده بود. به عنوان یک سازمان نظامی رسمی، تنها هدف آن‌ها مبارزه با تمام تهدیدات برای حفظ نظم و صلح در پادشاهی میدگار است.

در روزهای اولیه شکل‌گیری، این محفل به دلیل ربوده شدن دومین شاهزاده یعنی الکسیا میدگار، تحقیقاتی را در سراسر پادشاهی در مورد دو سازمان در سایه آغاز کرد. در واقع فرقه دیابلوس در پشت این آدم‌ربایی قرار داشت که با امکانات مخفی خود و همچنین با حذف افراد به ویژه زنون گریفی، قادر به چنین اقدامی شده بود.

با این حال، محفل کریمسون به دلیل محدودیت بودجه نتوانست به راحتی امور اجرایی خود را پیش ببرد. علاوه بر این، آن‌ها چندین شکست را متحمل شدند که با مرگ بهترین شوالیه آن‌ها همراه شده بود.

اعضا

  • آیریس میدگار (فرمانده بنیان‌گذار)
  • گلن (معاون اول فرمانده)
  • هاب (معاون دوم فرمانده)
  • مارکو گرنجر (شوالیه ارشد)
  • الکسیا میدگار
صفحات دیگر