ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لایت ناول

اشتراک‌گذاری
لایت ناول

عالیجناب در سایه (The Eminence in Shadow) یک لایت ناول به نویسندگی دایسوکه آیزاوا و تصویرگری توزای است. داستان آن پیرامون پسری به نام سید کاگنو است، فردی که همیشه نگاهش به قهرمانانی است در سایه‌های جامعه فعالیت می‌کنند. در طی یک حادثه ناگوار، او در دنیایی از جادو دوباره متولد می‌شود، بنابراین از دانش گسترده خود در هنرهای رزمی و انضباط آموزشی استفاده می‌کند تا به قدرتی در سایه‌ها تبدیل شود. او همراه با اعضای باغ سایه، ناخواسته تلاش می‌کند تا فرقه دیابلو و نقشه‌های شیطانی آن‌ها را متوقف کند.

نسخه ژاپنی این لایت ناول توسط کادوکاوا و نسخه انگلیسی آن توسط ین پرس ال‌ال‌سی منتشر شده است.

خلاصه داستان

رویای سید حتی در زندگی گذشته‌اش این نبود که یک قهرمان یا باس نهایی باشد. او ترجیح می‌داد به عنوان یک شخصیت جزئی فعالیت داشته باشد تا اینکه در مقطعی فاش شد که او یک مغز متفکر است... اکنون که او دوباره در دنیای دیگری متولد شده است، آماده است تا شرایط عالی را برای تحقق کامل رویاهایش فراهم کند. سید با تخیل بیش از حد خود، به عنوان شوخی اعضای سازمان خود را استخدام کرد و داستان کاملی از یک فرقه شیطانی را ساخت که باید آن را از بین ببرند. از شانس و اقبالش، این دشمنان خیالی به مسئله‌ای واقعی تبدیل شدند و همه به جز خودش به این حقیقت آگاه هستند!

دانستنی‌ها

  • لایت ناول از جلد ۱ تا جلد ۳ جریانات رمان تحت وب را دنبال می‌کند تا اینکه در فصل ۱۴۲ رمان وب متوقف می‌شود. از جلد ۴، داستان کاملا از رمان وب منحرف و متفاوت می‌شود.
    • دلیل تغییر داستان در لایت ناول این است که نویسنده به انتقاداتی که مخاطبان علیه سید در جریان درگیری‌های یک شرکت بازرگانی بزرگ داشتند توجه کرد و تصمیم گرفت تغییرات لازم را در جلد ۳ ایجاد کند.
صفحات دیگر