ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

غول‌ها

اشتراک‌گذاری
غول‌ها

غول‌ها (Ghouls) نژادی در مجموعه The Eminence in Shadow هستند. آن‌ها خون‌آشام‌های زامبی-گونه هستند که توسط خون‌آشام‌ها ساخته شده‌اند.

غول‌ها موجوداتی هستند که در اصل یک انسان بوده‌اند و سپس به خدمتکاران خو‌ن‌آشام‌ها تبدیل شده‌اند.

شرح

حرکات غول‌ها بیشتر شبیه حرکات یک جانور است تا یک انسان. با این حال به نظر می‌رسد که آن‌ها کاملا عقل خود را از دست داده‌اند. آن‌ها به عنوان موجودات قدرتمندتر از زامبی‌ها طبقه‌بندی می‌شوند، اما از خون‌آشام‌های رده پایین هم ضعیف‌ترند.

قدرت و توانایی‌ها

یک غول تحت کنترل خون‌آشامی است که او را گزیده است. آن‌ها گوشت انسان را می‌خورند و این کار را از روی غریزه انجام می‌دهند. با توجه به حالت مرده‌ای که دارند، تا حدی آسیب‌ناپذیر هستند و این موضوع به آن‌ها اجازه می‌دهد که از زخم‌های متعدد و حتی تکه تکه شدن جان سالم به در ببرند. با وجود مهارت نسبی‌شان اما آن‌ها بسیار کند هستند و فاقد عقل برای اجرای هر گونه مانور دفاعی هستند. وقتی یک انسان آلوده شود و تبدیل به یک غول شوند دیگر قابل درمان نیست و تنها با پایان دادن به حیاتش می‌توان او را از رنج رها کرد.

آن‌ها اجساد متحرک و بی‌مغزی هستند که دوام و استحکام بسیار بالاتر قوی‌ترین انسان‌ها دارند. با این حال کندی آن‌ها باعث می‌شود تا کشتن آن‌ها آسان باشد.

صفحات دیگر