ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شرکت میتسوگوشی

اشتراک‌گذاری

شرکت میتسوگوشی

Mitsugoshi Company

شرکت میتسوگوشی - عالیجناب در سایه

رهبر

لونا (گاما، مدیر عامل عمومی)
آلفا (ناظر پنهانی)
سایه (مالک حقیقی)

وابسته به

باغ سایه (پنهانی)
یوکیمه (متحد زیرزمینی)

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۷ (مانگا)
قسمت ۶ (انیمه)

شرکت میتسوگوشی (Mitsugoshi Company) یک شرکت تجاری نسبتا جدید، اما بسیار موفق است. آن‌ها به خاطر محصولات نوآورانه خود شناخته می‌شوند و به سرعت تبدیل به بزرگترین شرکت تجاری با شهرت جهانی شدند. تحسین عمومی آن‌ها به دلیل پیشرفت امپراتوری تجاری‌شان در بخش‌های صنعتی، استخراجی، املاک، بانکداری، مهمان‌داری، زیرساخت‌ها و توسعه فناوری است. این شرکت به مدت سه سال پیشرفت کرد تا اینکه به یک شرکت بزرگ جهانی و بین‌المللی تبدیل شد که به دلیل مشارکت‌شان در تأمین نیاز مردم، بر چندین کشور تأثیر داشته است.

با این حال این شرکت بدون اطلاع عموم توسط باغ سایه به عنوان نمای بیرونی اداره می‌شود و مدیریت آن بر عهده لونا است، کسی که مخفیانه آن را با کمک آلفا تأسیس کرده است. تاسیس این شرکت الهام گرفته از دانشی بود که سایه به آنها داده بود، دانشی که در واقع از زمین آمده است و آن‌ها بدون این دانش قادر به بازآفرینی محصولات مدرن نبودند. پس از آن این شرکت به تجارت کالاها پرداخت تا اینکه به ثروت عظیمی دست یافت. به لطف کالاهای منحصربه‌فرد آن‌ها که به خوبی نزد خریداران فروخته می‌شد و ویژگی‌های «انقلابی» داشت، برند این شرکت مورد علاقه همه مردم قرار گرفت. شرکت میتسوگوشی همچنین اسکناس‌هایی را ایجاد کرد که به عنوان یک ارز محبوب توسط مردم استفاده می‌شود تا فرآیندهای مالی خود را سرعت بخشد. به این ترتیب آن‌ها قادر شدند بانک خود را برای تراکنش‌های پولی و وام‌ها نیز ایجاد کنند.

این شرکت به عنوان یک دارایی مهم برای تامین مالی ماموریت‌های باغ سایه و همچنین کارمندان آن عمل می‌کند. میتسوگوشی به پایگاهی برای جمع‌آوری سرمایه برای ذخیره ثروت تبدیل شده است و پیشرفت قابل توجه و نفوذش باعث شده تا قدرتی برابر با فرقه دیابلوس داشته باشد. میتسوگوشی با نرخ فروش خیره کننده محصولاتش، چه در مناطق شهری و چه در مناطق روستایی، با تقاضای بالای عموم مردم، شرکت‌های بزرگ و حتی اشراف همراه شده است.

این شرکت با گسترش نفوذش به کشورهای خارجی به سرعت رشد کرده است و باعث ایجاد دفاتر شعبه در هر کشور شده است. میتسوگوشی با اتحاد شرکتی بزرگ (MCA) رقابت داشت که قصد داشت از فروش کالاهای میتسوگوشی جلوگیری کند. این منجر به یک درگیری پنهانی مستمر برای منطقه تجاری و خرابکاری در زنجیره توزیع آن‌ها شد تا اینکه که یک جنگ تجاری بر سر بازار در منطقه آغاز شد. در میان درگیری‌ها، میتسوگوشی اولین شرکتی بود که متوجه اسکناس‌های تقلبی ارز MCA شد. همزمان سایه با همکاری با یوکیمه مقدار زیادی سکه طلا را به صورت مخفیانه جمع‌آوری کرد که باعث یک سقوط اعتباری شد.

سپس باغ سایه با هدف پنهان کردن هویت سایه، او را به عنوان «جان اسمیت» معرفی کرد و هر گونه سرنخی مربوط به ارتباط مخفیانه آن‌ها با میتسوگوشی را حذف کرد. این امر مانع از فاش شدن وابستگی این شرکت به باغ سایه شد. باغ سایه طلاها را نگه داشت تا بتواند ذخایر خود را دوباره پر کند و از بحران عبور کند و اطمینان حاصل کرد که اعتبار شرکت میتسوگوشی از بین نخواهد رفت.

با پایان یافتن سقوط اعتباری، شرکت میتسوگوشی از آستانه ورشکستگی جان سالم به در برد و با تراکنش‌های مالی روی سکه‌های طلای خود اعتماد مردم را به دست آورد. میتسوگوشی با دانستن سقوط سریع اتحاد، تمام دارایی های آن‌ها را خرید و در جنگ تجاری منطقه‌ای پیروز شد. به این ترتیب میتسوگوشی از سقوط MCA برای حذف رقبای اصلی خود استفاده کرد و حقوق انحصاری را برای کنترل کامل بازار و ارتقای موقعیت خود در پادشاهی میدگار به دست آورد. پس از آن میتسوگوشی در اوج خود رفاه بی‌سابقه‌ای به ارمغان آورد و بعدا با شرکت روباه برفی همکاری کرد.

صفحات دیگر