ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رینا اوریانا

اشتراک‌گذاری

رینا اوریانا

Reina Oriana

رینا اوریانا - عالیجناب در سایه

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

بستگان

رافائل اوریانا (شوهر، متوفی)
کلارا اوریانا (دختر کوچک؛ رمان وب)
دوئمو کتسوهاتو (معشوقه؛ متوفی)

پیشه

ملکه پادشاهی اوریانا (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۴ (لایت ناول)
چپتر ۴۱ (مانگا)
قسمت ۲۹ (انیمه)

صداپیشه

یوکو میناگوچی

رینا اوریانا (Reina Oriana) ملکه پادشاهی اوریانا و مادر رز بود. در مقطعی فاش شد که او یک خائن به کشور و خانواده‌اش بوده است و رابطه‌ای مخفیانه با دوئمو کتسوهاتو فرقه دیابلوس داشته است.

شخصیت

در ظاهر رینا مادری پرمایه، آرام و سلطنتی به نظر می‌رسید. اما در واقع این یک نمای باشکوه بود که شخصیت بسیار سادیست، نفرت‌انگیز، سرد و شوم داشت. همچنین رینا فردی بی‌رحم، حسود و وسواسی بود. او تنها می‌خواست که همسر قانونی دومئو باشد. او حتی حاضر بود شوهرش را شستشوی مغزی دهد و آرزو می‌کرد که دخترش بمیرد تا آرزوی خودش برآورده شود.

رینا علیرغم جامعه‌ستیز بودن و شیدایی که نسبت به خواسته‌هایش داشت، اما بسیار باهوش، زیرک و حساب‌گر بود. او می‌خواست اطمینان حاصل کرد که هیچ چیزی را برای شستشوی مغزی شوهرش نگیرد و همچنین از ترحم رز برای این کار استفاده کرد.

در نهایت، در طول مراسم عروسی رز و دومئو مشخص شد که رینا هیچ علاقه‌ای به این مراسم ندارد، ام او غافل از این بود که همسر فقیدش در اقدامی او و دومئو را فاش کرده بود. او پس از بریده شدن سر معشوقه‌اش توسط موردرد تازه متوجه شد که چه اتفاقی افتاده است. او تا خواست واکنشی نسبت به این ماجرا نشان دهد سرش توسط موردرد جدا شد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

رینا به عنوان ملکه پادشاهی اوریانا، از نفوذ و قدرت سیاسی بالایی برخوردار بود.

صفحات دیگر