بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

راگناروک

اشتراک‌گذاری

راگناروک

Ragnarok

راگناروک - عالیجناب در سایه

جنسیت

مذکر

سن

چندین قرن

پیشه

حاکم بزرگ قلمروی چهارم

وابسته به

خودش

اولین نمایش

جلد ۴ (لایت ناول)
چپتر ۴۵ (مانگا)
قسمت ۳۱ (انیمه)

راگناروک (Ragnarok) یک شیطان و فرمانروای قلمروی چهارم بود. در جریان «حادثه رز سیاه» او توسط موردرد و به منظور مبارزه با سایه احضار شد و در نهایت توسط سایه کشته شد.

شخصیت

با وجود اینکه راگناروک یک جانور جادویی و یک پادشاه اهریمنی است، ام رفتار او اغلب منعکس‌کننده‌ی موجودی است که توسط غرایز اولیه‌اش هدایت می‌شود. سایه او را به موجودی تشبیه کرده است که فاقد مهارت فکری است و آن را با دلتا مقایسه کرده است، زیرا راگناروک به ندرت توانایی‌های جادویی خود را مهار می‌کند یا به طور موثر از آن‌ها استفاده نمی‌کند.

او که یک جانور جادویی بی‌فکر بود، گزینه‌ی خوبی بود تا فرقه دیابلوس با کنترلی جزئی، او را به نفع طرح‌های خود استفاده کند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

راگناروک دارای قدرت هولناکی و توان جادویی بالایی است، تا حدی که او را به سطح دیابولوس، پادشاه شیطان نزدیک می‌کند. با این حال، به نظر می‌رسد که او فاقد توانایی‌های خوددرمانی سریع و هوش استراتژیک برای استفاده از قدرت جادویی است.

  • ابرقدرت‌های شیطانی
  • بایومیوتیشن اهریمنی: راگناروک دارای یک بیولوژی اهریمنی بسیار جهش‌یافته است. هر موجود زنده‌ای که خون او را بخورد یا گوشت آن را مصرف کند، دستخوش دگرگونی شدید شیطانی می‌شود. این دگردیسی منجر به تبدیل شدن به یک اهریمن جهنمی می‌شود که ظاهری شبیه به راگناروک دارد و قدرت جادویی فوق‌العاده را برایش به ارمغان می‌آورد. با این حال، این توانمندی تاریک به قیمت از دست دادن هوشیاری تمام می‌شود.
  • قابلیت پرواز
  • بدن در آتش: تمام بدن راگناروک در شعله‌ای جهنمی پوشانده شده است که دمای مرگباری را ایجاد می‌کند، به طوری که می‌تواند صخره‌های جامد را به مایع تبدیل کند و برای هر جنگجو یا شوالیه جادویی که در فاصله یک متری او باشد کشنده است.

جادو

گمانه‌زنی‌ها در مورد قدرت جادویی راگناروک بسیار زیاد است و نشان می‌دهد که او پتانسیل این را دارد که با دیابولوس، شیطان بزرگ همتراز باشد. در حالی که هوش او ممکن است یک ویژگی برجسته نباشد، اما راگناروک دارای قابلیت منحصر به فردی شبیه به اژدها است که انرژی جادویی را از هر دهان خود ساطع می‌کند.

علاوه بر این او استعداد فوق‌العاده‌ای در خوددرمانی نشان داده است. با این حال، در مقایسه با دیابولوس، توانایی‌های احیاکننده او کم‌رنگ است، زیرا او فاقد ظرفیت بازسازی جادویی اندام‌های بریده شده مثل این پادشاه شیطان است.

تکنیک‌های ویژه

نفس شیطان: راگناروک توانایی فوق‌العاده‌ای برای متمرکز کردن انرژی جادویی خود در مغزش داشت که به دنبال آن یک نفس اهریمنی ویرانگر را آزاد می‌کرد که پتانسیل آن را داشت که هر چیزی را در مسیر خود محو کند.

صفحات دیگر