ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دوئمو کتسوهاتو

اشتراک‌گذاری

دوئمو کتسوهاتو

Doemu Ketsuhatto

دوئمو کتسوهاتو - عالیجناب در سایه

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

حدود دهه ۳۰

بستگان

رز اوریانا (نامزد سابق)
رینا اوریانا (هم‌دست)

پیشه

دوک
صدراعظم سلطنتی

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۲۴ (مانگا)
قسمت ۱۶ (انیمه)

صداپیشه

شو هایامی

دوئمو کتسوهاتو (Doemu Ketsuhatto) صدراعظم سلطنتی اوریانا و نامزد سابق رز بود. او به طور مخفیانه یکی از اعضای فرقه دیابلوس بود و از طریق تصرف پادشاهی و رز به دنبال تبدیل شدن به دوازدهمین عضو شوالیه‌های میزگرد از این فرقه بود. پس از افشا شدن علنی جنایات او، موردرد برای آرام کردن اوضاع و بی‌فایده بودن دوئمو برای فرقه، سر او را برید.

شخصیت

دوئمو در ابتدا یک خردمند قابل احترام با رفتاری مودبانه و نرم به نظر می‌رسید. اما در حقیقت، او یک مکار خیانتکار بود و به هیچکس جز خودش وفاداری نداشت. او به ندرت نشانه‌ای از اضطراب یا پریشانی نشان می‌داد و اغلب تمام موقعیت‌ها را از قبل برنامه‌ریزی می‌کرد.

او تقریبا مایل بود از هر کسی که در اطرافش بود به عنوان مهره برای پیشبرد جاه‌طلبی‌هایش استفاده کند. دوئمو حتی حاضر بود برای پیشبرد اهدافش به دستکاری یا کشتن هر کسی به خصوص میدگار و شاهزاده اقدام کند. با این حال، او نسبت به اطرافش آگاه بود و به اندازه کافی محتاط بود که بداند چه کاری را در چه زمانی انجام دهد.

او همچنین مردی کینه‌توز بود که وقتی دید ماندین مان در شمشیرزنی از او بهتر است، حسادت و نفرت خود را ابراز کرد و از تصدیق آن خودداری کرد. او تا زمانی که فکر می‌کرد برنامه‌هایش موفق هستند، بیش از حد اعتماد به نفس داشت تا اینکه این اوضاع با اقدامات رز و سایه عوض شد.

پس از تورنمنت جشنواره بوشین، او پس مشاهده‌ی شخصیتی مرموز و توانایی سازمانش دچار پارانوئید شد. از همین رو او در توانایی فرقه‌ی خود در حفظ وضعیت موجود و سرکوب کردن بزرگترین مخالفانش تردید داشت. در مراسم ازدواج فرضی با رز، او سعی کرد تدابیر امنیتی را تشدید کند و همچنان تردید داشت. پارانویای او ناشی از عواقب شکست در ماموریتش برای تصرف پادشاهی بود. پس از گزارش تلاش ناموفق خود در گرفتن رز و همچنین از دست دادن پادشاه دست‌نشانده‌اش، او از شکست بیشتر وحشت داشت.

وقتی دوئمو متوجه شد که «حلقه جانشینی» که در جعبه‌ای نگه می‌داشت گم شده است، سعی کرد بداهه‌نوازی کند تا برای جستجوی آن زمان بخرد. منطقی بودن ترس و تردید او وقتی مشخص شد که در مراسم عروسی رز حلقه را دست کرد و جنایت او را در معرض دید حاضران قرار داد. این امر باعث شد که موردرد سر او را ببرد تا از افشای اطلاعات بیشتر فرقه جلوگیری کند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

دوئمو به عنوان یک دوک و صدراعظم سلطنتی، پس از پادشاه، از قدرت و نفوذ سیاسی عظیمی برخوردار بود. او اگرچه یک مشاور بود، اما نماینده و سخنگوی پادشاهی بود. او از قدرت بدنی و قدرت جادویی برابر با «فرزندان دوم» فرقه برخوردار بود، هرچند که ضعیف‌ترین آن‌ها بود.

  • نبوغ بالا
  • شمشیرزنی
  • تاکتیک‌دان و استراتژیست خبره
  • استاد دستکاری
صفحات دیگر