ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

جاگرنات

اشتراک‌گذاری

جاگرنات

Juggernaut

جاگرنات - عالیجناب در سایه

نام مستعار

ظالم

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

پیشه

پادشاه شهر بی‌قانون (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۳ (لایت ناول)
چپتر ۲۹ (مانگا)
قسمت ۲۱ (انیمه)

صداپیشه

تسویوشی کویاما

جاگرنات (Juggernaut) که با لقب ظالم شناخته می‌شود، یکی از سه پادشاه شهر بی‌قانون بود که تا پیش از کشته شدن توسط دلتا، حاکم برج سیاه بود.

شخصیت

جاگرنات مردی با شخصیت افسارگسیخته است که سعی می‌کند با قدرت خود از همه چیز عبور کند. او همچنین بسیار بی‌ادب و گستاخ است، زیرا اغلب با لحنی خصمانه با دیگران صحبت می‌کند.

او فردی تشنه به خون بود که در مقطعی به طرز وحشیانه‌ای تعداد زیادی از خون‌آشام‌ها را با قدرت وحشیانه غریزی خود کشت و حاضر بود به هر کسی حتی افراد غیر وابسته به خون‌آشام‌ها حمله کند.

طبق گفته‌های یوکیمه، جاگرنات فردی کم‌مغز است که به راحتی تحریک می‌شود. با این حال جاگرنات علیرغم سفت و سخت بودنش، یک احمق نیست و روش رهبری خود را دارد و تا حدی درک از مسائل را نشان داده است و از عهده آن‌ها برآمده است. او مسائلی که برایش جالب نباشد را به زیردستان می‌سپارد تا آن‌ها را برایش مدیریت کنند و خلاصه آن را به او گزارش دهند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

جاگرنات با توجه به قدرت غیرانسانی و بدن فیزیکی قوی‌اش یک فرد بسیار قدرتمند است که قادر شده است حاکم برج سیاه شهر بی‌قانون شود. در میان «سه پادشاه»، تنها کسی که می‌تواند با قدرت او برابری کند، یوکیمه است، اما او همتای الیزابت نیست.

حواس فوق بشری

  • دید فوق بشری
  • لمس ابرانسانی: قدرت چشمگیر او در حتی است که او می‌تواند حریفانش را فقط با برقراری تماس فیزیکی به پرواز در آورد.
  • رفلکس‌های ابرانسان: جاگرنات به اندازه‌ای می‌تواند سریع حرکت کند که حتی مری و کلر کاگنو را غافلگیر کرد.

جنگنده وحشی

جاگرنات همانند شیوه‌ی شمشیرزنی وحشیانه‌اش، در صورت تمایل می‌تواند با دستان خالی هم بجنگد و در هر حمله‌ی خود نیروی وحشیانه‌ای را اعمال کند، اما از آنجایی که او فاقد یک سبک رزمی است، عملا آماتور و وحشیانه عمل می‌کند. البته طبق گفته‌ی خودش او نیازی به داشتن یک سبک ندارد چرا که از نظر او مزاحم و محدودکننده است.

غرایز وحشی

حس جنگی شدید جاگرنات که می‌توان از آن به عنوان یک شهود وحشی نام برد عمدتا بر غرایز و قدرت بدنی او برای از بین بردن مخالفان متکی است.

مقاومت ذهنی

با توجه به مبارزات و تمرینات قوی‌ای که جاگرنات انجام داده است، او مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب و درد از نظر جسمی و روانی دارد. در طول مبارزه کوتاه خود با کلر و مری، کلر موفق شد نوک شمشیر خود را به پای جاگرنات بزند، اما او به سختی آن را احساس کرد.

اگرچه او مقاومت بسیار قوی در برابر آسیب دارد، اما همچنان می‌تواند آسیب ببیند. هنگامی که او با ملکه خون‌آشام یعنی الیزابت روبرو شد، جاگرنات حملات مرگباری را از او دریافت کرد که باعث شد بدن او به شدت تحت تاثیر قرار بگیرد.

تجهیزات

جاگرنات از یک تخته آهنی عظیم که به شکل قلاب است به عنوان سلاحش استفاده می‌کند. این سلاح همانند یک چاقو و سلاح اصلی او عمل می‌کند.

صفحات دیگر