ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

جانور جادویی

اشتراک‌گذاری
جانور جادویی

جانور جادویی (Magical Beast) نژاد و گونه‌ای از موجودات گوشتخوار جادویی هستند که در جهان‌هایی زندگی می‌کنند که با نام «جهان‌های جهنمی یا شیطانی» شناخته می‌شوند. از این رو این موجودات در دسته شیاطین قرار می‌گیرند.

بیولوژی

جانوران جادویی دارای قدرت‌های جادویی باورنکردنی هستند که به آن‌ها قدرت و دوام بالایی می‌دهد. دندان‌های تیز آن‌ها امکان خوردن گوشت و شکار را فراهم می‌کنند و آن‌ها را به شکارچیانی مهیب تبدیل می‌کند.

این موجودات ذاتا شبگرد هستند و در شب مرگبارتر هستند. آن‌ها این توانایی را دارند که به صورت توده‌های سیاه درآیند که احتمالا به خاطر سفر ایمن از طریق رز سیاه است.

جانوران جادویی که اغلب به عنوان شیاطین برچسب زده می‌شوند، یا قبلا این طور در نظر گرفته می‌شدند، دارای بدنی جادویی با بیولوژی منحصر به فرد هستند. آن‌ها دارای حیات ابدی هستند و پیر نمی‌شوند، و حتی تسلیم بیماری‌های کشنده نمی‌شوند. با این حال، آن‌ها واقعا جاودانه نیستند، زیرا می‌توانند توسط سلاح‌های جادویی قدرتمند، به ویژه سلاح‌های مقدس کشته شوند.

با گذشت زمان، این موجودات به حیات و تغذیه ادامه دادند و با هم نوع خود درگیر شدند. خون جهش‌یافته آن‌ها اجازه می‌دهد تا آن‌ها به موجوداتی قدرتمندتر و باهوش تبدیل شوند. این تکامل پیوسته در نهایت آن‌ها را به اوج گونه‌ی خود می‌رساند که به پادشاه شیطان (بالاترین مرحله رشد شناخته‌شده) معروف است.

گونه‌های زمینی جانوران جادویی به طور قابل توجهی ضعیف‌تر از همتایان خود هستند. سایه به راحتی توانست صدها نفر از آن‌ها را بکشد. آن‌ها معمولا در محیطی بسته زندگی می‌کنند و لانه می‌سازند. هنگامی که یک لانه به آستانه مشخصی برسد، جانوران بیداد می‌کنند. آن‌ها برای غذا شکار می‌کنند و منابع را برای ساختن یک لانه جدید جمع آوری می‌کنند. از این پدیده به عنوان استمپید (Stampede) یاد می‌شود. یک گونه فرعی از آن‌ها وجود دارد که حتی از جانوران استاندارد قدرتمندتر است و با نام جانور ایپکس (Apex Beast ) شناخته می‌شود.

صفحات دیگر