ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تمپلارها

اشتراک‌گذاری

تمپلارها

Templars

رهبر

ویکتوریا (قبلا)

وابسته به

کلیسای مقدس تعالیم الهی
فرقه دیابلوس (همکار اندک)

مقر

ایالت مقدس اروم

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول، اشاره شده)

تمپلارها (Templars) یک سازمان مخفی فراملی از کلیسا است که توسط جناح‌های رادیکال ایجاد شده است. مأموریت اصلی آن‌ها این است که دیدگاه کامل مذهبی خود را تحمیل کنند و به طور غیرمستقیم کارهای کثیفی را دنبال می‌کنند تا جهان از هر بدعت‌گذاری علیه الهه بئاتریکس دور نگه دارند.

این سازمان در گذشته توسط سنت ویکتوریا رهبری می‌شد، کسی که به طور مخفی به گروهی از قاتلان همکاری می‌کرد تا عقاید تعصب‌آمیز کلیسا را پنهان کند.

تمپلارها هزاران سال بدون توجه مردم در سایه فعالیت می‌کردند. آن‌ها مسئولیت «تفتیش عقاید» را بر عهده داشتند و تنها به کلیسا مستقیما پاسخگو بودند. اعضای افراطی آن متعصبان مذهبی فلسفی بودند که هر کس که به عنوان بدعت‌گذار شناخته می‌شد را می‌کشتند، به ویژه آنهایی که دارای علائم تسخیر شیطانی بودند.

تمپلارها به دلیل مواضع خود در برابر تسخیرشدگان همیشه با فرقه دیابلوس که رابطه‌ی کاری با کلیسا داشتند درگیر بودند و بارها از پشت صحنه با یکدیگر جنگ داشتند که درگیری طولانی آن‌ها ادامه داشت تا اینکه اپوزیسیون جدیدی در قالب یک سازمان مرموز به نام باغ سایه پدیدار شد، که توسط تمپلارها برچسب بدعت‌گذاری دریافت کرد. در حال حاضر تمپلارها با این سازمان به خاطر نجات تسخیرشدگان مقابله می‌کند.

صفحات دیگر