بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

باغ سایه

اشتراک‌گذاری

باغ سایه

Shadow Garden

باغ سایه - عالیجناب در سایه

رهبر

سایه (بنیان‌گذار، رهبر سمبولیک)
آلفا (بنیان‌گذار مشترک، رهبر)

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۱ (مانگا)
قسمت ۲ (انیمه)

باغ سایه (Shadow Garden) یک سازمان جهانی مخفی اسرارآمیز است که توسط سید کاگنو تحت نام مستعار سایه، تأسیس شده است. هدف اصلی آن حذف فرقه دیابلوس و جلوگیری از احیای شیطان باستانی دیابلوس بوده است.

شرح

هدف نهایی باغ سایه مبارزه با سلطنت همیشگی فرقه دیابلوس بر جهان و سرنگونی دسیسه‌های شیطانی این فرقه در همه کشورها است.

باغ سایه که در ابتدا به عنوان یک سازمان کوچک فعالیت می‌کرد. نیروهای آن از دخترانی تشکیل شدند که حامل علائمی از تسخیر شیطانی ناشی از ظلم فرقه بودند که پس از شفا پیدا کردن، آموزش می‌دیدند تا به جنگجویانی قدرتمند تبدیل شوند و با توانایی‌های خود فرقه پیشی بگیرند.

باغ سایه برای مبارزه با سلطنت فرقه در سراسر جهان و به منظور نفوذ در پادشاهی میدگار شروع به ایجاد یک شخصیت عمومی پنهان از خود کرد که محترم شمرده می‌شد، و به ایجاد ارتباط با جامعه و جمع‌آوری منابع برای تأسیس یک جبهه پرداخت که شامل گروه میتسوگوشی می‌شد.

قدرت و نفوذ سازمان

باغ سایه یک سازمان بسیار قدرتمند و با نفوذ معادل فرقه دیابلوس است. این سازمان با ادغام با «خرد سایه» توانست نفوذ خود را گسترش دهد و منابع لازم را فراهم کند و اعضای زیادی را در صفوف خود جذب کند.

تلاش‌های سخت آن‌ها منجر به توسعه سازمان در مدت دو سال شد که شامل یک ارتش آموزش‌دیده و توانمند می‌شود. پایتخت باستانی اکساندریا به عنوان مقر دائمی آن‌ها عمل می‌کند و دارای یک شبکه اطلاعاتی با استفاده از ارتباطات عمومی است. آن‌ها همچنین به لطف جبهه عمومی خود یعنی گروه میتسوگوشی، دارای منابع و ثروت قابل توجهی هستند.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد که باغ سایه به شبکه اطلاعاتی گسترده‌ای دسترسی دارد زیرا این سازمان دارای عوامل عملیاتی است که در جاسوسی، نفوذ و شناسایی تخصص دارند.

اعضا

بنیان‌گذار

هفت سایه

شماره‌دارهای نام‌دار

  • لوتا
  • لامبدا
  • نیو
  • سیگما
  • کای
  • امگا

شماره‌دارهای بی‌نام

صفحات دیگر