ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بئاتریکس

اشتراک‌گذاری

بئاتریکس

Beatrix

بئاتریکس - عالیجناب در سایه

نام مستعار

الهه جنگ

نژاد

جنسیت

مونث

سن

+۱۰۰ (بازی)

بستگان

خواهری کوچکتر (متوفی)
آلفا (خواهرزاده احتمالی)

پیشه

شمشیرزن

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۲۴ (مانگا)
قسمت ۱۶ (انیمه)

صداپیشه

میکاکو کوماتسو

بئاتریکس (Beatrix) اولین قهرمان جشنواره بوشین است که به دلیل تسلط بی‌نظیرش در شمشیرزنی به عنوان الهه جنگ ستایش می‌شود. او همچنین به خاله‌ی گمشده آلفا است که در حال حاضر به دنبال او می‌گردد.

شخصیت

بئاتریکس به عنوان یک فرد بالغ نمایش داده شده است، اما معمولا فردی آرام است که از نظر اجتماعی بی‌دست و پا است و نگرشی گوشه‌گیر دارد. همین موضوع این باعث سردرگمی دیگران می‌شود و آن‌ها را به این سوال وا می‌دارد که آیا عنوان او واقعی است یا در آن اغراق شده است. طبیعت بی‌تدبیر او باعث شده است تا او افکارش را با صدای بلند و بدون فیلتر بیان کند، اما او همچنان با کسانی که با او درگیر هستند مودب است.

بئاتریکس درجه‌ای از اعتماد به نفس دارد و به نظر می‌رسد که مصمم است. برای مثال او میلی تسلیم‌ناپذیر برای رسیدن به اهدافش و یافتن خواهرزاده‌اش دارد. بئاتریکس نیز مانند سایه شیفته‌ی رویارویی با حریفان قدرتمند است.

بئاتریکس برخوردی دوستانه، مهربان و محبت‌آمیز با افراد نزدیکش دارد و به اندازه کافی آگاه است که در هنگام مواجهه با دشمنان بسیار قوی از احتمال مرگ در جنگ جلوگیری کند. این نگرش او بر خلاف آیریس میدگار است که خشم و انتقامش به حدی است که می‌تواند همه چیز را برای کشتن سایه قربانی کند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

از بئاتریکس به عنوان یکی از قوی‌ترین شمشیرزنان جهان یاد می‌شود، به طوری که آیریس میدگار، قوی‌ترین شمشیرزن پادشاهی میدگار آشکارا به برتری او اعتراف کرده است. فرقه دیابلوس معتقد است که او قدرت جد خود یعنی اولویه قهرمان را به ارث برده است. او حتی قادر شد در برابر سایه خود را حفظ کند، حداقل تا زمانی که سایه «کمی جدی» شد.

بئاتریکس
سرعت مبارزه بئاتریکس و سایه که گویی در حال تلپورت شدن هستند
  • قدرت‌ها فیزیکی
  • توان و چابکی
  • خواندن حرکات
  • استاد شمشیرزنی
  • حس قوی
  • ادراک جنگجو

جادو

جادوی افزوده: طبق گفته سایه در انیمه، اگرچه شمشیرزنی بئاتریکس تقریبا با اعضای باغ سایه برابری می کند، اما جادوی او راه زیادی دارد. به نظر می‌رسد که تنها افسون او یک جادوی ساده تقویت‌کننده است که از آن برای تقویت حملات خود استفاده می‌کند. این جادو نمی‌تواند او را شفا دهد.

تجهیزات

شمشیر بلند: تنها سلاح اصلی او تاکنون یک شمشیر بلند جادویی بوده است که به او اجازه می‌دهد تا جادوی خود را به روشی بسیار افراطی هدایت کند. اگرچه این سلاح از فلز ساخته شده است که یک رسانای خوب است، اما بیشتر از یک فلز معمولی است. با این حال این شمشیر از رسانایی جادویی سلاح‌ها و لباس‌های اسلایم باغ سایه پایین‌تر است. حدس زده می‌شود که این شمشیر از یک فلز خاص (احتمالاً فولاد) است که می‌تواند ۲۰ تا ۳۰ درصد رسانایی جادو داشته باشد، در حالی که این رقم برای یک فلز معمولی ۱۰ درصد است.

تکنیک‌ها

  • برش سریع مرگبار: قوی‌ترین حمله بئاتریکس که طی آن شمشیر خود را غلاف می‌کند، سپس جادوی خود را به تیغه هدایت می‌کند و در نهایت آن را از غلاف بیرون می‌کشد تا ضربه‌ای قدرتمند و سریع را آزاد کند. این حرکت فقط چند ثانیه طول می‌کشد و می‌تواند بدن حریف را تکه تکه کند.
  • فلش سریع ویژه: بئاتریکس از جادوی خود برای حرکت در مسافت‌های بزرگ در کمتر از یک ثانیه استفاده می‌کند، تکنیکی که معمولا توسط شوالیه‌های تاریکی استفاده می‌شود. او این مهارت را به حدی تقویت کرده است که قادر شد با سایه تا حدی همگام شود.
  • راه رفتن روی آب: بئاتریکس با استفاده از جادوی خود می‌تواند روی آب راه برود و بدود. او می‌تواند از این توانایی بدون توجه به اینکه آب در حال حرکت است یا نه استفاده کند.
صفحات دیگر