بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اژدهای مه

اشتراک‌گذاری

اژدهای مه

Mist Dragon

اژدهای مه - عالیجناب در سایه

نژاد

پیشه

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول، اشاره شده)
قسمت ۲۰ (انیمه، اشاره شده)

اژدهای مه (Mist Dragon) یک اژدهای افسانه‌ای و یکی از قوی‌ترین موجودات جهان است. پس از شکست خوردن از سایه، این اژدها با او متحد شد و باغ سایه اجازه پیدا کرد تا پایگاهی را در قلمروی این اژدها ایجاد کند.

شخصیت

اژدهای مه دارای نگرش و رفتار متکبرانه، ترسناک و جدی است. او معمولا بدون اینکه مرعوب شود با افرادی که از نظرش شایسته هستند تعامل دارد. او ممکن است پس از پایان صحبت کردن با یک نفر تصمیم به کشتن او بگیرد.

با وجود رفتار سرد و شومی که اژدهای مه دارد اما او دارای نوعی طنز است. او هنگام گپ زدن با بتا، در سوالات و کنجکاوی بتا سرگرمی پیدا کرد. علاوه بر این، زمانی که از سایه شکست خورد و اظهارات سایه را مشاهده کرد، آن را خنده‌دار یافت. رفتن سایه به دنبال دانش و رشد و غزم او با تحسین شدید این اژدها روبرو شد.

اژدهای مه فراتر از ماهیت خصمانه و خطرناک خود، دارای یک حکمت عمیق فلسفی است. او به این فکر می‌کند که چگونه هر موجود زنده‌ای به دنبال قدرت برای اداره سرزمین‌های خود و اهمیت افتخار و احترام است. او به افرادی مانند سایه که با شرافت، وقار و انصاف به قدرت رسیده‌اند احترام می‌گذارد. برعکس، او از کسانی که فاسد می‌شوند و در هنگام اعمال قدرت به توافقات بی‌اعتنایی می‌کنند، خشمگین می‌شود.

هنگامی که نوادگان و مردم الکساندریا خیانت کردند و پیمان حاکم خود را در طول زمان تغییر دادند، خشم این اژدهای مه آزاد شد، به طوری که او در اقدامی تلافی‌جویانه، یک شبه کل پایتخت را ویران کرد و ساکنان آن را کشت. پس از آن این قلمرو متروکه و تحت کنترل اژدها درآمد.

پیش‌زمینه

تقریباً یک هزاره پیش، اژدهای مه با پادشاه الکساندریا که مردی قدرتمند بود، پیمانی بست. اژدها توافق کرد که با استفاده از مه خود رفاه و حفاظت از شهر را فراهم کند و در مقابل شرطش این بود که روزی به دست وارثان پادشاه بمیرد.

اما با گذشت زمان، این پیمان فراموش شد و فرزندان پادشاه به جای تلاش برای افزایش قدرت خود، از کامیابی خود طمع کردند. سپس اژدهای مه پایتخت آن‌ها را محک زد تا ببیند آیا آن‌ها شایسته قدرت خود هستند یا خیر. پایتخت در یک شب در برابر نیروی اژدهای مه سقوط کرد و این اژدها پس از آن از شهر سقوط کرده به عنوان محل استراحت خود استفاده کرد و الکساندیا در غبار سمی او پنهان شد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

اژدهای مه احتمالا یکی از قوی‌ترین موجودات جادویی است که در حال حاضر زنده است، و احتمالا حتی قوی‌تر از الیزابت است. او قدیمی‌ترین موجود و اولین کسی است که سایه را مجبور کرد تا «کمی جدی‌تر» مبارزه کند.

قدرت اژدها

به عنوان یک اژدها، بدن او بسیار قوی و بادوام است. گفته می‌شود که قدرت خام اژدها بسیار بالاتر از دلتای جوان است و اینکه او نقطه ضعفی ندارد. اکثر حملات نمی‌توانند به طور موثر به او صدمه بزنند، حتی حملات آلفای جوان فقط آسیب کمی وارد کرد.

مانند تمام اژدهایان، او از دارای حواس پنج‌گانه قوی و بسیار برتر از هر نژاد دیگر است. او می‌تواند در تاریکی ببیند، و همین طور دوردست را مشاهده کند و موجودات زنده را تشخیص دهد.

مه جادویی مرگبار

این اژدها «مه بنفشی» را کنترل کند که پایتخت یک کشور را پوشانده است. این مه، سمی قوی دارد به طوری که می‌تواند شمشیرزنی به قدرت رز اوریانا را بکشد، و حتی می‌تواند حس جهت‌گیری افراد را مخدوش کند و باعث ایجاد توهمات خاصی شود.

پرواز جادویی

مانند سایر اژدهایان، او توانایی پرواز با سرعت‌های بسیار بالا را دارد. حدس زده می‌شود که او می‌تواند با جادو به مافوق صوت برسد.

آسیب‌ناپذیری فیزیکی

او یک اژدهای جادویی است و در برابر سلاح‌های معمولی نژادهای دیگر مصونیت دارد. بنابراین این سلاح‌ها نمی‌توانند به او آسیب برسانند. او مقاومت زیادی در برابر فلزات قوی مانند میتریل دارد که رسانای قوی جادو هستند، اما تنها راه آسیب رساندن به او حمله با سطح جادویی بسیار قوی است.

جاودانگی

با توجه به ماهیت جادویی‌اش و به علاوه آن چیزی که در سطح ژنتیکی بدن این اژدها آغشته شده است، او و سایر همتایانش عملا جاودانه هستند. بنابراین نیازی به خوردن یا نوشیدن ندارند و نمی‌توانند از گرسنگی، پیری، بیماری، سم و سایر چیزهای طبیعی بمیرند. با این حال آن‌ها اگر بخواهند می‌توانند چیزهایی بخورند یا بنوشند.

طبق گفته اژدهای مه، این جاودانگی برای آن‌ها یک نفرین است. حتی اگر قدرت جادویی بدن آن‌ها تمام شود یا اگر آسیب زیادی ببینند، زخم‌های طبیعی بازسازی می‌شوند.

جادو

اژدهای مه قدرت جادویی بالایی دارد. او می‌تواند از جادویی بنفش-آبی مشابه با سید کاگنو استفاده کند. گفته شده است که قدرت جادویی او به اندازه‌ای است که بتواند تکنیک‌های جادویی قوی را بدون تلاش زیادی اجرا کند و می‌تواند جادوی خود را در چند ثانیه بازیابی کند.

مه جادویی: این اژدها می‌تواند از مه خود برای پنهان کردن خودش استفاده کند و دشمنان خود را غافل‌گیر کند.

اژدهای مه
پنهان شدن در مه خود

جادوی نفس اژدها

مانند هر اژدهایی دیگری، اژدهای مه این توانایی را دارد که یک حمله جادویی قدرتمند را از دهانش شلیک کند. او قادر به رسیدن به افق یک شهر بزرگ و شلیکی است که همه چیز را نابود می‌کند.

پرتابه‌های اژدها

اژدهای مه می‌تواند به صورت پراکنده چندین پرتابه جادویی قدرتمند و فوق‌سریع شبیه به پرتوی لیزری را شلیک کند که به سمت یک هدف هدایت می‌شود و سپس طی با یک انفجار آن را نابود می‌کند. این انفجار جادویی بزرگ قادر به تخریب چندین ساختمان تا یک قلعه بزرگ است.

انفجار اژدهایی

اژدهای مه
انفجار اژدهایی

اژدهای مه می‌تواند یک حمله جادویی قدرتمند را از قفسه سینه خود رهاسازی کند که پس از چند ثانیه در یک انفجار بزرگ را با مرکزیت خودش ایجاد می‌کند و می‌تواند تمام مواد و موجودات زنده را در سطح سلولی نابود کند. این قوی‌ترین تکنیک او است.

صفحات دیگر