بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

الکسیا میدگار

اشتراک‌گذاری

الکسیا میدگار

Alexia Midgar

الکسیا میدگار - عالیجناب در سایه

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

سن

۱۵

بستگان

کلاوس میدگار (پدر)
آیریس میدگار (خواهر بزرگتر)

پیشه

شاهزاده دوم پادشاهی میدگار
دانشجوی آکادمی میدگار

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۱ (لایت ناول)
چپتر ۳ (مانگا)
قسمت ۳ (انیمه)

صداپیشه

کانا هانازاوا

الکسیا میدگار (Alexia Midgar) دومین شاهزاده پادشاهی میدگار و دانشجوی آکادمی سلطنتی طلسم میدگار است.

شخصیت

الکسیا در ظاهر یک بانوی جوان خوش‌اخلاق است، اما در واقع فردی لوس است که فکر می‌کند در صورت پیشنهاد پول می‌تواند به راحتی بر افراد تأثیر بگذارد. این موضوع به بهترین وجه در رابطه او با سید نشان داده شد. او در واقع یک شاهزاده بسیار سادیست است که برای پنهان کردن حقارتش، دوست دارد با تضعیف کردن دیگران احساس کند که آن‌ها نسبت به او حقیرتر هستند.

این موضوع از احساس حسادت او ناشی می‌شد چرا که دائما با خواهرش آیریس مقایسه می‌شد. با این حال، پس از گذراندن زمان در کنار سید، او شروع به نشان دادن جنبه‌ای مهربان‌تر از خود کرد و به علاقه او علاقه و حتی احترام پیدا کرد. هنگامی که سید ربوده شد، الکسیا برای او ابراز نگرانی عمیقی کرد. او در اعماق وجودش یک دختر واقعا خوب بود که برای محافظت از افراد بااهمیت جان خود را هم به خطر می‌انداخت. در یک چرخش سرنوشت‌ساز، الکسیا بیشتر بر آینده و رشد خود تمرکز کرد و در عوض خواهر بزرگترش آیریس به وضعیت ذهنی قدیمی الکسیا دچار شد و از آنجایی که آیریس یک ولیعهد بود، از نظر ذهنی حتی بی‌ثبات تر از الکسیا شد. الکسیا با دیدن این تغییر تصمیم گرفت تا قدمی در این راه بردارد و مهم نبود که خواهر بزرگترش چقدر او را سرزنش می‌کند. او سعی کرد به خواهرش نشان دهد که هنوز هم او را دوست دارد و برایش ارزش قائل است.

پس از وقایع جشنواره بوشین، الکسیا تصمیم گرفت دیگر یک «نظاره‌گر» صرف نباشد و آنقدر قوی شود که بتواند برای چیزی که به آن اعتقاد دارد بجنگد، اما این بار او روش‌های خود را تغییر داد. الکسیا می‌خواست که از همه چیز در مورد پادشاهی خود آگاهی کامل داشته باشد، بنابراین شروع به تمرکز بیشتر در مطالعه روی موضوعات مختلف (سیاست، اقتصاد، حقوق، مهندسی، مالی، حتی زبان‌شناسی باستان) کرد تا هوش خود را پرورش دهد و کاملا آگاه باشد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

جادو و شمشیرزنی الکسیا «در حد متوسط» توصیف شده است. با این حال او با تلاش‌های فراوان موفق شد تا رتبه‌ها را طی کند به یکی از دانشجویان برتر آکادمی سلطنتی طلسم میدگار تبدیل شود. همانطور که خواهرش اشاره کرده است، او در سیاست فردی کاملا ماهر است، اما فاقد هر گونه قدرت واقعی در این حیطه است.

  • مهارت فیزیکی
  • شمشیرزنی
  • ذکاوت
  • شهود قوی

جادو

همانند شمشیرزنی‌اش، مهارت‌های جادویی الکسیا نیز «در حد متوسط» توصیف شده است. جادوی الکسیا در ابتدای انیمه و بازی به رنگ سبز-زرد روشن بود، اما در طول رویارویی با رز اوریانا، مانای او به صورتی روشن تغییر پیدا کرد. گفته می‌شود حالت روانی فرد در رنگ مانای او تاثیرگذار است. حالت‌های ذهنی آرام، سفید درخشان را نشان می‌دهند، در حالی که حالت‌های ذهنی توهمی به رنگ بنفش تیره یا تقریبا سیاه دیده می‌شوند.

صفحات دیگر