ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ارورا

اشتراک‌گذاری

ارورا

Aurora

ارورا - عالیجناب در سایه

نام مستعار

جادوگر فلاکت
وایولت سان (توسط سید)
دیابلوس شیطانی (توسط فرقه)

نژاد

ناشناخته

جنسیت

مونث

سن

+۱۰۰۰

پیشه

نمونه آزمایشی فرقه (قبلا)
محقق (قبلا)

اولین نمایش

جلد ۲ (لایت ناول)
چپتر ۱۵ (مانگا)
قسمت ۱۱ (انیمه)

صداپیشه

کائوری نازوکا

ارورا (Aurora) همچنین به عنوان دیابلوس شیطانی شناخته می‌شود، یک فرد مرموز از گذشته باستان است که به عنوان «جادوگر فلاکت» شناخته می‌شود که جهان را در هرج و مرج فرو می‌برد. در حال حاضر، «فرقه دیابلوس» در تلاش است تا از قدرت او برای اهداف خود استفاده کند. پس از «حادثه ماه سرخ»، روح او در بدن کلر کاگنو ساکن شد.

شخصیت

به دلیل فراموشی ارورا، اطلاعات کمی در مورد گذشته یا انگیزه‌های او وجود دارد. او فردی بازیگوش و شوخ‌طبع است و به نظر می‌رسد که به سید کاگنو علاقه دارد. او بیشتر خاطرات خود از قرن‌ها را تا زمان «محاکمه الهه» از دست داده بود. با این حال بعدا مشخص شد که او حامل خاطرات خیلی بیشتری است. او در حین مرور خاطرات گذشته‌اش ناامیدی نوعی نشان می‌دهد و احتمالا نسبت به جوانی‌های خودش بی‌تفاوت است. پس از آزادی از خلوتگاه، او از سید خواست تا او را بکشد.

او پس از ورود به بدن کلر کاگنو، وقت خود را به شیوه‌ای مشاهده‌گرانه سپری کرد و شاهد تعامل کلر با افراد دیگر بود. وقتی کلر در موقعیت‌های خطرناک قرار می‌گیرد، ارورا نگرانی از خود نشان م‌دهد و گاهی از او می‌خواهد که بدنش را تمرین دهد تا بتواند از آن برای استفاده از قدرت جادویی بیشتر استفاده کند. ارورا در مقاطعی به طور غیرمستقیم به کلر گفته است که برادرش بیشتر اعتماد کند، زیرا او از کودکی همیشه از او محافظت کرده است.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

اگرچه میزان قدرت واقعی ارورا ناشناخته باقی مانده است، اما به طور ضمنی گفته شده است که او رقیب سایه است. او در طول مبارزه خود با سایه، او در حالت دفاعی نگه داشت. در زمان که او بدن کلر را در اختیار داشت قادر نبود از تمام قدرت خود استفاده کند، اما هنوز به اندازه کافی قدرت داشت تا بر الیزابت غلبه کند.

 • قدرت فیزیکی
 • مبارز تحلیلی
 • بیولوژی فراطبیعی: با توجه به آزمایش‌های جادویی متعددی که از کودکی روی اورورا انجام شده است، انواع مواد شیمیایی و خواص اهریمنی وارد بدن او شده است که یک بیولوژی فیزیکی و جادویی را در او توسعه داده است که منشا تومام قدرت‌های بزرگ اوست.
 • اطلاعات عرفانی باستانی: ارورا دانش گسترده‌ای در رابطه با متون مقدس باستانی دارد که به او اجازه می‌دهد تا جادوهای قدرتمندی را ایجاد و فرموله کند.

جادو

در حالی که قدرت کامل ارورا ناشناخته است، اما او یکی از قوی‌ترین کاربران جادویی است. به نظر می‌رسد که سبک مبارزه او پیرامون احضار و دستکاری تله‌پاتی چندین سلاح مختلف است. در زمان حضور در بدن کلر، او همچنین می‌توانست کنترل دستکاری خون الیزابت را به دست بگیرد و حملات او را تغییر مسیر دهد و باعث انفجار بدنش شود.

با وجود اینکه او برای مدت طولانی در زندان بود، اما قادر بود دری جادویی را برای احضار سایه به سمت خود باز کند. جدا از این، او می‌تواند رون‌های جادویی را نیز بخواند.

 • افسون‌گری: ارورا استاد جادوگری است و توانایی انجام جادوهای قوی از هر نوعی را دارد که شامل موارد حمایتی و موارد شدید نفرین می‌شود. زمانی که او با خواهر بزرگتر سایه در فضای ذهنی‌اش روبرو شد، یک علامت طلسم را روی دست راست او گذاشت تا به او کمک کند خون نفرین‌شده الیزابت را کنترل و مدیریت کند.
 • تسخیر جادوگر: تکه‌هایی از روح ارورا در حاملان سلول‌های دیابولوس باقی می‌ماند. در اوج حادثه ماه سرخ، از آنجایی که کلر دارای خون سه قهرمان بود و اخیرا خونش توسط الیزابت مکیده شده بود، بنابراین حامل دو گروه خونی منشا گرفته از دیابولوس بود که به ارورا اجازه داد تا در بدن او به عنوان یک میزبان ساکن شود. در این حالت ارورا می‌تواند از طریق کلر مقداری از قدرت جادویی خود را اعمال کند و حتی می‌تواند مهری را در دست کلر حک کند تا به تثبیت قدرت جادویی کلر کمک کند. با این حال، به دلیل محدودیت‌های بدن کلر، او قادر به تولید بیش از حد انرژی بدون آسیب رساندن به کلر نیست.
 • تجسم خاطرات
 • دستکاری ذهنی
 • جادوی آسیب معنوی

تکنیک‌های خاص

جادوی خون

ارورا
تجسم ارورا با استفاده از جادوی خون در برابر سایه

ارورا قادر است نیزه‌ای جادویی از خون را از هر جهتی به‌طور غیرقابل پیش‌بینی و با سرعتی بالا به بیرون پرتاب کند که هیچ شوالیه جادویی نمی‌تواند از آن فرار کند یا آن را متوقف کند. سرعت حمله او ۲ تا ۵ برابر سریعتر از گلوله‌های معمولی است.

این توانایی چنان قدرت حمله شدید و تقریبا اجتناب‌ناپذیری دارد که گویی هدف در نوعی توری گیر افتاده است که بیرون آمدن یا حتی زنده ماندن از آن بسیار دشوار است.

جادوی خون تخصص اوست. باور بر این است که خون او جزء مهمی برای انسان‌ها در رسیدن به جاودانگی است.

 • باران مرگبار سلاح‌ها
 • تغییر شکل سلاح
 • دستکاری خون

ادراک قابل پیگیری

ارورا می‌تواند افراد را شناسایی کند و آن‌ها را از طریق جادوی خود بیابد، حتی اگر آن‌ها هویت خود را پوشانده باشند. زمانی که سید در پوشش سایه ارورا را در شکست داد و به سرعت آنجا را ترک کرد، اندکی بعد سید توسط دری جادویی دنبال شد و او را وادار به ورود کرد. در داخل آن ارورا سید را به عنوان سایه شناسایی کرد.

ارورا
جادوی ارورا به دنبال سید

تقلید قدرت

مشابه با سایه، ارورا نیز این توانایی را دارد که تکنیک‌های جادویی قدرتمند سایر کاربران را فقط با یک بار دیدن کپی و اجرا کند. ارورا قادر است تکنیک‌های آن‌ها را تنها با بدن و قدرت جادویی خود بازتولید یا ابداع کند بدون اینکه به یک کاتالیزور جادویی وابسته باشد. با این حال، اگر ارورا بدن خود را اختیار نداشته باشد و میزبان بدن دیگری باشد، بسته به قدرت جادویی، بدن میزبان ممکن است نتواند فشار جادویی را تحمل کند و باعث خودتخریبی بدن شود.

صفحات دیگر