ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آکیرا نیشینو

اشتراک‌گذاری

آکیرا نیشینو

Akira Nishino

آکیرا نیشینو - عالیجناب در سایه

نژاد

انسان (زمینی)

جنسیت

مذکر

بستگان

آکانه نیشینو (خواهر کوچکتر)

پیشه

دانشمند

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۴ (لایت ناول)
چپتر ۴۹ (مانگا)

آکیرا نیشینو (Akira Nishino) برادر بزرگتر آکانه نیشینو و دانشمندی سرشناس است که پس از آخرالزمان در سکونتگاه انسانی مسیحا در ژاپن مستقر بود.

شخصیت

آکیرا از آن دسته افرادی بود که احساسات خود را از طریق حالات صورت خود بیان می‌کرد. وقتی از چیزی خوشش نمی‌آمد، چهره‌ای آزاردیده به خود می‌گرفت. او در واقع او با اطرافیان دوستانه رفتار می‌کرد، اما برعکس اگر با افراد جدیدی ملاقات می‌کرد، غیر دوستانه به نظر می‌رسید.

آکیرا یک محقق جاه‌طلب و تسلیم‌ناپذیر بود که در مطالعه جادو و کشف اسرار آن وسواس داشت. او برای درک و کنترل آن دست به هر کاری می‌زد. اعتقاد او بر اینکه می‌تواند هر موقعیتی به ویژه دستکاری انرژی جادویی را کنترل کند، باعث می‌شد تا او به طور کامل عواقب احتمالی را نادیده بگیرد.

علیرغم این ادعا که او هر کاری انجام داده به نفع بشریت بوده است، اما نگرش تحقیرآمیز او نسبت به دیگران و استفاده از افراد آزمایشی و عدم پشیمانی از آسیب‌های وارده خلاف این موضوع را ثابت می‌کند.

به طور خلاصه، آکیرا نیشینو دیوانه‌ای بود که هر چیزی و هر کسی را برای ارضای تلاش‌های علمی خود قربانی می‌کرد. حتی این موضوع در مورد خواهر خودش آکانه نیشینو نیز صادق بود و در آزمایش کردن روی او تردیدی نداشت.

پیش‌زمینه

در مقطعی پس از تهاجم به ژاپن، آکیرا در پروژه‌ای در آرکادیا شرکت کرد و با استفاده از خواهر کوچکترش آکانه به عنوان سوژه آزمایشی، تلاش کرد تا جنگجویانی را برای نبرد با هیولاها ایجاد کند. این پروژه موفق بود و آکانه توانایی‌های جادویی به دست آورد و به کسی تبدیل شد که مردم از آن به عنوان «اولین شوالیه» یاد کردند. در حالی که این پروژه موفقیت‌آمیز بود اما آکیرا از نتایج آن راضی نبود و همچنان روی خواهرش آزمایش می‌کرد تا قدرت‌های او را بیشتر توسعه دهد. با این حال، این اقدام به طرز وحشتناکی نتیجه معکوس داشت زیرا آکانه کنترل قدرت خود را از دست داد و و دست به حمله‌ای زد که آرکادیا را ویران کرد و بسیاری از مردم را در این روند کشت.

توانایی‌ها

آکیرا فقط یک انسان معمولی بود که هیچ قدرت جادویی نداشت. با این حال، او خود را به عنوان یک دانشمند نابغه با استانداردهای زمین نشان داد که قادر به آزمایش جادو و خلق «اولین شوالیه» بود.

صفحات دیگر