بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آکانه نیشینو

اشتراک‌گذاری

آکانه نیشینو

Akane Nishino

آکانه نیشینو - عالیجناب در سایه

نام مستعار

سنپای (توسط دانش آموزان دبیرستان ساکورازاکا)
نیشیمورا / نیشیتانی (نوشته مینورو که نامش را اشتباه می‌گفت)
ناجی (توسط شوالیه‌های مسیحا)
اولین شوالیه
شوالیه اصلی
آن‌دنیایی (توسط باغ سایه)
شماره ۷۱۲

نژاد

انسان (زمینی)

جنسیت

مونث

سن

۱۷ (اولین نمایش)
۲۰

بستگان

پدری بی‌نام (متوفی)
مادری بی‌نام (متوفی)
آکیرا نیشینو (برادر بزرگتر؛ متوفی)

پیشه

دانشجوی دبیرستان ساکورازاکا (قبلا)
بازیگر زن (قبلا)
شوالیه

وابسته به

اولین نمایش

جلد ۴ (لایت ناول)
چپتر ۴۷ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

یوئی هوریه

آکانه نیشینو (Akane Nishino) همکلاسی سابق مینورو کاگنو در زندگی قبلی اوست. پس از سقوط ژاپن به دست جانوران جادویی، او تبدیل به یک «شوالیه» در زیستگاه انسانی مسیحا شد. پس از ربوده شدن او توسط بتا، او با عنوان شماره ۷۱۲ وارد باغ سایه شد.

شخصیت

آکانه خود را به عنوان یک بانوی جوان شایسته و خوش اخلاق معرفی کرده است، اما این تنها یک پوشش بود. در حقیقت او دختری ترسیده و پریشان بود که از آدم‌ربایی و رسوایی بعدی آن آسیب دیده بود. او نقابی بر حقیقت خود گذاشت تا دیگران از او متنفر نباشند. این موضوع بیشتر در مورد همکلاسی‌اش مینورو قابل‌توجه بود، کسی که نام آکانه را مکررا اشتباه می‌گفت. پس از نجات او توسط مینورو، سرانجام مینورو نام او را به درستی صدا کرد. پس از اینکه آکانه متوجه شد که مینورو او را نجات داده است، پی برد که مینورو او را دوست دارد و از این رو رابطه آن‌ها شروع شد. او حتی پس از مرگ مینورو و پس از اینکه متوجه شد پس از تناسخش هنوز زنده است، علاقه زیادی به او داشت.

پس از تخریب آرکادیا، آکانه یک بار دیگر شخصیت واقعی خود را پنهان کرد. او قادر به تحمل این گناه شدید نبود و تمایلات خودکشی داشت و آرزو داشت که به زندگی خود پایان دهد تا توبه‌ای باشد. این حادثه همچنین باعث شد که او برای زندگی انسانی ارزش قائل شود و تمام تلاش خود را برای محافظت از دیگران حتی از متحدان خود کرد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

آکانه به عنوان یک انسان معمولی و بدون هیچ جادویی متولد شد اما توانایی‌هایی را از طریق آزمایش‌های انسانی به دست آورد و تبدیل به یک ابرانسان شد که از آن به عنوان «شوالیه اصلی» یاد می‌شود. در واقع، او حتی در مقایسه با همسالانش قدرتمند است و به طور بالقوه‌ای می‌تواند قوی‌ترین شوالیه روی زمین باشد. با این حال، توانایی‌های او در مقایسه با اعضای باغ سایه یا مبارزه با جانوران جادویی بسیار پایین‌تر بود.

  • بازیگری
  • قدرت‌های فیزیکی
  • شمشیرزنی

جادو

آکانه در اصل به عنوان یک انسان عادی و بدون جادوی ذاتی متولد شد. در طول سقوط ژاپن، او توسط برادرش با تزریق خون جانوران جادویی مورد آزمایش قرار گرفت و به همین ترتیب تبدیل به یک شوالیه شد که قدرت خود را «بیدار کرد». جادوی آکانه به اندازه‌ای قوی است که می‌تواند شوالیه‌های دیگر را به تنهایی از بین ببرد. قدرت جادویی او در زمان استفاده با یک نور طلایی همراه است. او می‌تواند از اطرافش توپ‌های انرژی شلیک کند که مستقیما در فرد نفوذ می‌کند. با این حال، مهارت‌های جادویی او به مراتب کمتر از اعضای باغ سایه و حتی اعضای فرقه کریمسون است.

تجهیزات استاندارد

  • کاتانا: سلاح اصلی آکانه یک کاتانا است که او می‌تواند جادوی خود را به آن القا کند و آن را تقویت کند.
  • تیشه: در مانگا، آکانه از یک تیشه در قالب شوالیه اصلی استفاده می‌کند.
  • یونیفورم مدرسه: پوشش استاندارد در میان شوالیه‌های مسیحا که تنها به منظور متمایز شدن آن‌ها کاربرد دارد.

تکنیک‌های ویژه

  • بیداری شوالیه اصلی: آکانه یک شوالیه اصلی بدنام است که پس از تزریق خون جانوران جادویی توسط برادرش به حالت دست یافت. در این حالت، او قدرت جادویی خود را به یک توپ انرژی نور طلایی تبدیل می‌کند که می‌تواند مستقیما در یک شخص نفوذ کند. او در ابتدا هیچ کنترلی بر این فرم نداشت. پس از اینکه او به دنیای دیگر برده شد، شروع به آموزش برای یادگیری کنترل قدرت «شوالیه اصلی» کرد.

ضعف

با وجود اینکه همسالانش او را احتمالا قوی‌ترین شوالیه می‌دانستند، اما او در مقابله با انبوهی از جانوران جادویی به تقلا افتاد. یکی از بزرگترین ایرادات آکانه، قدرت جادویی او است و وقتی وارد حالت اصلی شوالیه می‌شود، هیچ کنترلی بر جادوی خود ندارد. این موضوع به دلیل تزریق خون از موجوداتی مانند جانوران جادویی است و برای همین سرریز شدن باعث شوریدگی در او می‌شود. بعد از اینکه او توسط سایه نجات یافت و توسط بتا به جهان دیگر برده شد، در آنجا قادر به کنترل حالت اصلی شوالیه شد. با این حال در آن دنیا او حتی پس از تزریق خون بروت هم دیگر مانند گذشته قوی در نظر گرفته نمی‌شود.

صفحات دیگر