بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

میکوئلا

اشتراک‌گذاری

میکوئلا

Miquella

میکوئلا - الدن رینگ

نژاد

نیمه‌خدا

بستگان

مالنیا (خواهر)
گادوین گلدن (برادر ناتنی)
مارگات، پادشاه اومن (برادر ناتنی)
ماگ، ارباب خون (برادر ناتنی)
ژنرال ردان (برادر ناتنی)
پریتور رایکارد (برادر ناتنی)
پرنسس رانی (خواهر ناتنی)

میکوئلا (Miquella) یکی از نیمه‌خدایان و یک امپارین است و بنابر گفته خواهرش ترسناک‌ترین آن‌ها است. او پسر ماریکا و راداگون و برادر دوقلوی مالنیا است.

پیش‌زمینه

میکوئلا همانند خواهر دوقلواش مالنیا با نفرین متولد شد. در حالی که مالنیا با تباهی در بدنش متولد شد، میکوئلا نفرین شد تا بچه باقی بماند. او زندگی خود را صرف یافتن راهی برای بازگرداندن نفرین خود و خواهرش کرد.

بنا بر گفته مالنیا او «دارای خرد و گیرایی از یک خدا» است. میکوئلا «سوزنی را برای مقاومت در برابر تاثیر خدایان خارجی ساخت»، اما سرانجام به هالیگتری (Haligtree) محدود شد، جایی که مالنیا منتظر او ماند و ادعا کرد که باز می‌گردد. ماگ، ارباب خون، بدن بچگانه میکوئلا را از این درخت بیرون کشید و می‌خواست که میکوئلا را به حالت خدایی کاملش برساند و تبدیل به همسر او و سلطانی شود تا دودمان ماگواین (Mohgwyn) را احیا کند. با وجود اقدامات ماگ، میکوئلا بدون تغییر باقی ماند.

زمانی که ماگ شکست خورد، سر گیدئون آفنیر به تارنیشد اطلاع داد که میکوئلا «درون پیله‌ای در حال چرت زدن است» و این که نابود کردن آن امن است، که این موضوع نشان می‌دهد که میکوئلا نمرده است یا یک تهدید بالقوه نیست.

صفحات دیگر