ویکی دایینگ لایت

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کادیر سلیمان

اشتراک‌گذاری

رایس

Rais

کادیر سلیمان - دایینگ لایت

نام کامل

کادیر سلیمان

جنسیت

مذکر

ملیت

ترک

خانواده

حسن سلیمان (برادر)

وابسته به

طاهیر
کریم

نمایش‌ها

Dying Light

صداپیشه

جیم پیری

کادیر سلیمان (Kadir Suleiman) که بیشتر با نام مستعار رایس شناخته می‌شود، شخصیتی برجسته در Dying Light و آنتاگونیست اصلی آن است.

پیش‌زمینه

سلیمان یک سرهنگ سابق در ارتش بود که وظیفه حفظ نظم در منطقه قرنطینه شهر حران را بر عهده داشت. به گفته‌ی کریم، او هولناک‌ترین فرد در حران است. در مقطعی رایس به منظور استخراج برادر جوانش حسن از این حران از آژانس تلاش امداد جهانی (GRE) درخواست کمک کرد. بنا بر اعلام GRE، وزارت دفاع محلی اجازه استخراج حسن را نداد و مدتی بعد او توسط مبتلا شدگان کشته شد. کادیر که از این وضعیت ناراحت و ناامید شده بود خود را به عنوان یک جنگجو و با نام رایس مطرح کرد و یک باند خشن را تحت رهبری خود قرار داد که این باند مسئول سرقت و قتل‌های متعدد در سراسر شهر بودند. بسیاری از سربازان سابق نیز به باند او پیوستند. در اوایل اپیدمی، سلیمان مسئول حفاظت از دو پزشک به نام الن کمدن و عمران زر بود، و این دو روی یک درمان بالقوه برای ویروس در حال پژوهش بودند، اما بعد از مرگ حسن، سلیمان این مسئولیت را رها کرد.

فرد دست راست رایس به نام طاهیر مسئول نظارت بر اراذل و اوباش و نگه داشتن آن‌ها در مسیر دستورات بود. کریم از دیگر افراد او مسئول حفظ تماس‌های رادیویی با گروه‌های راهزنان در شهر بود که این گروه‌ها از ساختمان غارت می‌کردند و یا از بازماندگان اخاذی می‌کردند. رایس افرادش را به سوی بسته‌های امدادی فرود آمده از آسمان می‌فرستاد تا آن‌ها را جمع‌آوری کنند و از این طریق بر سایر افراد شهر قدرت نفوذ داشته باشد. او و افرادش در یک آپارتمان بزرگ به نام گریسون مستقر بودند.

صفحات دیگر