ویکی دایینگ لایت

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

حران

اشتراک‌گذاری
حران
نمایی از بالای حران

حران (Harran) شهری در ترکیه و مکان اصلی رویدادهای Dying Light است. وجود خطوط هوایی و ساختمان‌های بلند این شهر نشان از عظمت و عمق ساختار این شهر دارد. همانند بیشتر شهرهای بزرگ، حران نیز دارای مناطقی ثروتمند و مناطق نه چندان کامیاب است.

تاریخچه

در طی سال ۲۰۱۴، شهر حران شاهد افزایش حملات خشونت آمیز بود، تا جایی که اداره پلیس محلی این موضوع را از طریق وب سایت رسمی شهر گزارش داد. پلیس از همه ساکنان خواسته بود که احتیاط بیشتری داشته باشند. در ابتدا اعتقاد بر این بود که ویروسی که شیوع پیدا کرده فقط یک آنفولانزای شدید است و اقدامات احتیاطی برای مبارزه با آن شروع شد. از مردم خواسته شد که تماس با افراد آلوده را به حداقل برسانند و از بهداشت مناسب استفاده کنند.

با وجود این تلاش‌ها میزان عفونت در میان ساکنان افزایش یافت. درمان‌ها در آن زمان بی‌اثر بودند. مدارس کاملا تعطیل شدند و بازدید از بیمارستان نیز لغو شد. وزارت بهداشت حران منابع خود را به تحقیق روی ویروس و پیدا کردن درمان برای آن اختصاص داد. مدتی بعد وضعیت اپیدمی اعلام شد و از مردم خواسته شد تا حد امکان در خانه‌هایشان بمانند.

بعد از این که وزارت بهداشت قادر به یافتن درمانی نشد، یک کنگره فوق العاده از پزشکان در حران برگزار شد. نگرانی اصلی شناسایی منشا ویروس بود. آژانس تلاش امداد جهانی (GRE) به خاطر تجربه‌ای که در مبارزه با شیوع در سراسر جهان داشت نیز به این کنگره دعوت شد.