ویکی Devil May Cry

Devil May Cry (کسب و کار)

اشتراک‌گذاری

شیطان هم می‌گرید

Devil May Cry

Devil May Cry (کسب و کار) Devil May Cry

سردسته

موقعیت فعالیت‌ها

ناحیه مسکونی (Residential Area)

Devil May Cry (شیطان هم می‌گرید) یک محل کسب و کار در مجموعه DMC است که دانته مالک آن است. این نام در واقع از میان گفته‌های لیدی در هنگام دلداری دادن دانته برای از دست دادن ورجیل گرفته شده است. دانته در مقطعی نام این فروشگاه را به Devil Never Cry (شیطان هرگز نمی‌گرید) تغییر داد، که بر اساس گفته‌ی خودش برای دلداری دادن به تریش انتخاب شده بود، با این حال این نام به دلایل نامعلوم دوباره به شکل اول خود بازگشت.

شعبه‌ها

شعبه اصلی

شعبه اصلی Devil May Cry ظاهرا در ناحیه مسکونی (Residential Area) واقع شده است و مالک آن خود دانته است. تعدادی شکارچی شیطان در این شعبه فعال هستند و برای انجام کارهای محول شده با یک رمز خاص به بیرون از ساختمان می‌روند.

اعضا

  • دانته - شکارچی شیطان و مالک
  • تریش - شکارچی شیطان
  • لیدی - شکارچی شیطان
  • جی.دی. موریسون - کارگزار و مالک موقت
  • انزو فرینو - کارگزار (استعفا داده)
  • پتی لاول - سرپرست (استعفا داده)

شعبه فورتونا

در رمان Deadly Fortune و بعد از رویدادهای مربوط به سقوط سانکتوس و فرقه شمشیر، نیرو که خود قبلا یک شوالیه مقدس بود اقدام به باز کردن یک کسب و کار شکار شیاطین کرد که با حمایت دانته روبرو شد. مقر عملیات‌های آن‌ها در آپارتمانی واقع در جزیره فورتونا است که نیرو و کایری آن را کرایه کرده‌اند.

اعضا

شعبه سیار

نیرو و کایری در مقطعی شکل کسب و کار خود را تغییر دادند و به حالتی سیار درآوردند. به طوری که فعالیت‌های آن‌ها در قالب یک ماشین کاروان (RV) صورت می‌گرفت. در این مقطع یک عضو و مخترع به نام نیکو نیز به آن‌ها اضافه شد.

اعضا

صفحات دیگر