ویکی Death Stranding

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ماما (Mama)

اشتراک‌گذاری

ماما

Mama

ماما (Mama) Death Stranding

نام واقعی

مالینگن

جنسیت

مونث

وابسته به

بریجز

بازیگر

مارگارت کوالی

ماما (Mama) یک شخصیت محوری در Death Stranding است. نام واقعی او مالینگن (Målingen) است و او فردی وابسته به بریجز است. ماما یک خواهر دوقلو به نام لاکنی دارد.

داستان

ماما و لاکنی دو خواهر دوقلوی نابغه بودند که با سطحی از DOOM متولد شدند، موضوعی که به آن‌ها این امکان را داده تا در هر جای جهان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. آن‌ها به همراه یکدیگر نیمی از شبکه کایرال را ساخته‌اند: ماما در نقش سخت افزاری و لاکنی در نقش نرم‌افزاری. نبوغ و پیوند نزدیک آن‌ها به حدی است که بسیاری معتقدند که آن‌ها «یک فرد در دو بدن» هستند.

با این حال، تخمدان‌های ماما قادر به باروری نبودند و رحم لاکنی نیز قادر به حمل بچه نبود. در حالی که هر دوی آن‌ها در ابتدا این شرایط را پذیرفته بودند، اما در مقطعی لاکنی عاشق یکی از اعضای Bridges شد. با این حال، این مرد در یک تصادف درگذشت و لاکنی دچار افسردگی شد تا حدی که می‌خواست خودش را بکشد. ماما که این موضوع را حس کرده بود به خواهرش پیشنهاد کرد که آن‌ها باید «یک بچه داشته باشند». در نهایت با استفاده از اسپرم فرد درگذشته و تخمدان‌های لاکنی بچه‌ای به وجود آمد و در رحم ماما حمل شد.

وقتی که زمان تولد بچه نزدیک بود، وقوع یک حمله تروریستی باعث شد تا بچه در «دنیای دیگر» متولد شود و به عنوان یک BT بی‌خطر در دنیا ظاهر شود. ماما و دختر لاکنی به دلیل وقوع حادثه مذکور به مکان رویداد حادثه متصل شدند و قادر به ترک آنجا نیستند. علاوه بر این پس از این اتفاق ارتباط میان ماما و خواهرش قطع شد.

مدت‌ها بعد، وقتی سم از لاکنی برای پیوستن به UCA کمک خواست، لاکنی این درخواست را به خاطر اتفاقات گذشته نپذرفت. ماما برای این که لاکنی را راضی کند خودش را از بچه جدا کرد تا به همراه سم به شهر لاکنی برود. با این حال ماما که تنها به خاطر اتصال به بچه از زمان حمله تروریستی زنده مانده بود پس از جدا شدن از بچه جان خود را از دست داد. او در آخرین گفته‌هایش از لاکنی خواست تا به سم کند که لاکنی نیز آن را پذیرفت.

صفحات دیگر