بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

فراجیل (Fragile)

اشتراک‌گذاری

فراجیل

Fragile

فراجیل (Fragile) Death Stranding

جنسیت

مونث

پیشه

مجری شرکت

وابسته به

فراجیل اکسپرس

بازیگر

Léa Seydoux

فراجیل (Fragile) یک زن جوان است که در مقطعی از Death Stranding با سم روبرو می‌شود. روی لباس او لوگویی از فراجیل اکسپرس قابل مشاهده است و او نوعی نقش اجرایی در یک شرکت دارد.

داستان

پدر فراجیل بنیانگذار شرکت Fragile Express بود و زمانی که درگذشت، مسئولیت اداره‌ی این شرکت به دخترش منتقل شد. فراجیل و شرکتش در مقطعی با شرکت تحویل هیگز موناگن ادغام شد.

در اوایل، آن‌ها در تحویل ملزومات به دورافتاده ترین مناطق بسیار موفق بودند، اما طولی نکشید که مشخص شد هیگز یک تروریست است که هدایت گروه هومو دیمنس را بر عهده دارد. اقدامات آن‌ها از تهیه غذا و دارو تا قاچاق اسلحه و بمب برای گروه‌های تروریستی بود. فراجیل در وارد کردن بمب هسته‌ای به Middle Knot City خورده بود، و در نتیجه بسیاری در این شهر کشته شدند. فراجیل پی برد که هیگز در حال تحویل محموله‌ی هسته‌ای دیگری به South Knot City است و موفق به ربودن آن شد، ام او توسط تروریست‌ها گرفتار شد. هیگز به او این شانس را داد تا با دویدن از میان تایم‌فالی که هیگز آن را احضار کرده بود شهر را نجات دهد، یا این که جان خودش را به بهای جان افراد شهر نجات دهد. فراجیل تصمیم به نجات شهر گرفت و به خاطر همین موضوع بدنش به شدت آسیب دید.

فراجیل زمانی با سم دیدار می‌کند که او برای دوری از تایم‌فال در غاری پنهان شده است. فراجیل برای فرار از BTها به سم کمک کرد و به او گفت که وقتی در اطراف آن‌ها است نفس خود را حبس کند. پس از رفتن BTها، او و سم شاهد محو شدن پنج پیکر شناور در آسمان بودند. او به سم پیشنهاد داد تا برای او كار كند و خاطرنشان كرد کار کردن به طور انفرادی برای یک مامور تحویل باید دشوار باشد، اما سم این پیشنهاد را نپذیرفت و ترجیح داد تنهایی کار خود را ادامه دهد. سپس فراجیل پیش از ترک کردن محل به سم هشدار داد كه نسبت به بازگشت موجودات مرموز هوشیار باشد و همین طور اشاره‌ای کرد مبنی بر این كه تایم‌فال نمی‌تواند همه چیز را پاک کند.

دانستنی‌ها

  • هیدئو کوجیما اشاره کرده است که فراجیل یک ادای احترام به مری پاپینز است.
صفحات دیگر