ویکی Death Stranding

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بریجت (Bridget)

اشتراک‌گذاری

بریجت استرند

Bridget Strand

بریجت (Bridget) Death Stranding

جنسیت

مونث

پیشه

  • رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا (قبلا)
  • رئیس جمهور شهرهای متحده آمریکا (قبلا)

وابسته به

بازیگر

لیندسی وانگر

بریجت استرند (Bridget Strand) رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا بود. او بعد از پدیده‌ی Death Stranding به رئیس جمهور شهرهای متحده آمریکا تبدیل شد و تا زمان مرگش در این مقام باقی ماند. دختر او یعنی آملی جانشین او شد.

داستان

بریجت دو فرزند به نام آملی و سم داشت. در مقطعی او رئیس جمهور ایالات متحده شد و تبدیل به اولین زنی در تاریخ این کشور شد که به این مقام رسید.

پس از این که Death Stranding اتفاق افتادن و کشور در وضعیتی رو به زوال قرار گرفت، او به تشکیل شهرهای متحده آمریکا (UCA) کمک کرد. دیدگاه بریجت این بود تا آمریكا دوباره با طرح UCA یکپارچه شود و همه‌ی شهرها تحت شبکه کایرال به هم متصل شوند.

او که از بیماری سرطان رنج می‌برد در مقطعی درگذشت و دخترش آملی جانشین او شد.

با پیشروی داستان بازی Death Stranding هویت واقعی بریجت مشخص شد. در واقع او و آملی یک فرد، و یک موجودیت انقراض بودند که قصد نابودی بشریت را داشتند. بنا بر گفته‌ی آملی او در واقع در ۲۰ سالگی مرده است و جسم او در قالب بریجت در دنیا باقی مانده و روح او به ساحل رفته است. آملی در دنیای زنده هرگز به صورت فیزیکی دیده نشده و تنها در قالب هولوگرام مشاهده شده است. اگرچه هدف او انقراض بشریت بود اما از آنجا که او خودش سرنوشتش را انتخاب نکرده بود پس از گفتگویی با سم تصمیم گرفت تا خود را قربانی کند و مانع انقراض جمعی ششم شود.

صفحات دیگر