ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پانام پالمر

اشتراک‌گذاری

پانام پالمر

Panam Palmer

پانام پالمر - سایبرپانک

نام مستعار

پان

سن

۲۶

خانه

بدلندز، کالیفرنیای شمالی، NUSA

جنسیت

مونث

وابسته به

آلدکالدوها (قبلا)
افترلایف مرکس (قبلا)

پیشه

مزدور (قبلا، انتخابی)
رهبر آلدکالدو (انتخابی)

صداپیشه

امیلی وو زلر

نمایش در

بازی‌ها:
کتاب‌ها:
The Official Artbook of Cyberpunk 2077

پانام پالمر (Panam Palmer) یکی از اعضای سابق قبیله نومد آلدکالدوها است که پس از یک اختلاف خانوادگی تصمیم گرفت زندگی مستقل‌تری به عنوان یک مزدور داشته باشد.

بیوگرافی

پانام پالمر بخشی از قبیله کوچ‌نشین آلدکالدوها بود. در کودکی بهترین دوست او توسط رافن شیو، یک گروه رقیب نومد اسیر شد، اما توسط همکار کسیدی رایتر نجات یافت. این اتفاق عمیقا روی پانام و در بزرگسالی او تاثیر گذاشت، تا جایی برای فراموش کردن آن هرگز با کسی در مورد آن صحبت نکرد. کسیدی دوست صمیمی پانام باقی ماند و تا حدودی از او محافظت کرد. او همچنین با چند تن دیگر از اعضای قبیله از جمله میچ اندرسون و دریس «اسکورپیون» مریانا دوست شد. الگوی پانام فردی به نام بت سائول برایت بود، یکی از آلدکالدوها که در سال‌های اولیه‌اش بدلکاری‌های جالب و خنده‌داری انجام می‌داد.

در مقطعی، قبیله پانام در بدلندز و خارج از نایت سیتی اردوگاهی را برپا کرد. رهبر قبیله یعنی سائول برایت برای زنده نگه داشتن قبیله در تلاش بود تا با بایوتکنیکا معامله‌ای داشته باشد، با این حال پانام مخالف بود و معتقد بود قبیله باید مستقل از شرکت‌ها باقی بماند. درگیری پانام با سائول به اوج خود رسید، اما در نهایت او به دلیل نگرش سرکشی که داشت قبیله را ترک کرد و به نایت سیتی نقل مکان کرد، با وجود اینکه دوستش میچ سعی کرد او را از این تصمیم منصرف کند. پانام به عنوان یک مزدور برای یک فیکسر به نام روگ مشغول به کار شد، او همچنین با یک نومد به نام نش بین جفت شد، اگرچه نمی‌دانست که او یک رافن شیو است. پانام علیرغم دور شدن از قبیله‌اش، اما ارتباط خود را با اعضای آلدکادو از جمله دوستان نزدیکش میچ اندرسون و اسکورپیون حفظ کرد.

۲۰۷۷

در مقطعی و در طی یک مأموریت برای تحویل محموله‌ای، نش به پانام خیانت کرد و هم محموله و هم ماشین او را دزدید. پس از یک بهم ریختگی، او با عصبانیت با روگ در افترلایف روبرو شد و بدون هیچ پرداخت غرامت یا کمکی برای بازیابی اشیای دزدیده شده آنجا را را ترک کرد. مدتی بعد پانام با یک مزدور محلی به نام V تماس گرفت، کسی كه توسط روگ برای كمك به دستگیری اندرس هلمن استخدام شده بود. پس از اینکه V به پانام در کمین کردن برای رافن شیو کمک کرد تا کالای خود را بازیابی کند، پانام موافقت کرد که به آن‌ها در اسیر کردن هلمن از نیروهای کانگ تائو کمک کند.

پانام و V با برنامه‌ریزی برای زمین گیر کردن کاروان هوایی، به یک نیروگاه خورشیدی در دشت جکسون حمله کردند و سیستم‌ها را تغییر دادند. وقتی این اقدام نتوانست کاکروان را متوقف کند، پانام از یک موشک‌انداز برای زمین‌گیر کردن وسیله نقلیه استفاده کرد. با این حال، دوستان پانام یعنی میچ و اسکورپیون، نگهبانان بازمانده کانگ تائو را در کاروان دست کم گرفتند و به تنهایی وارد شدند. این عمل باعث کشته شدن اسکورپیون و گروگان گرفتن میچ توسط یک نگهبان بازمانده شد. مرگ اسکورپیون پانام را ویران کرد.

صفحات دیگر