ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آراساکا

اشتراک‌گذاری

آراساکا

Arasaka

آراساکا - سایبرپانک

نوع

شرکت امنیتی
تولیدی
بانکداری

تاریخ بنیان

۱۹۱۵

مقر

چو-کو، توکیو، ژاپن

بنیان‌گذار

ساسای آراساکا

رهبران

سابورو آراساکا (۱۹۶۰ - ۲۰۲۰)
کی آراساکا (۲۰۲۰)
میچیکو آراساکا (۲۰۷۷)

تعداد اعضا

۱٬۰۰۰٬۰۰۰ (۲۰۲۰)
بیش از ۵۹۵٬۰۰۰ (۲۰۷۷)

ارزش

۸۹۰ میلیارد یورودلار (۲۰۷۷)

شرکت آراساکا (Arasaka Corporation) یک شرکت بزرگ جهانی است که در زمینه امنیت شرکت‌ها، بانکداری و تولید فعالیت دارد. این شرکت از لحاظ سرمایه یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان است. آراساکا همچنین بزرگترین توزیع کننده کالاهای ساخته شده ژاپن در بازارهای آمریکا، اروپا و آسیا است. سلاح‌ها و وسایل نقلیه نظامی آراساکا از جمله بیشترین درخواست‌های پلیس و شرکت‌های امنیتی است. آراساکا در طول سال‌های فعالیت خود به عنوان شرکتی تاریک شهرت پیدا کرده است که باید از آن ترسید، شرکتی که در اهداف از قاتلان و ارتشی از وکلا بهره می‌برد و همچنین باور می‌شود که با یاکوزا نیز در ارتباط است.

شرکت آراساکا یکی از بزرگترین و قدرتمندترین نیروهای مسلح در میان ابرشرکت‌های جهان است. نگهبانان یا سربازان آراساکا در سراسر جهان مشهور هستند و بسیاری از افراد از آن‌ها ترس دارند. اکثر شرکت‌ها به دنبال مجوز استفاده از محافظان و یا مزدوران آراسکا به منظور حفاظت از دارایی‌های خود هستند. با این حال دارایی‌های آراساکا همیشه اولویت دارند، سربازان حتی جان خود را برای این مجموع شرکت ژاپنی فدا می‌کنند.

آراساکا عادت دارد که شرکت‌های دیگر را در سراسر جهان بخرد و رقابت سایر شرکت‌های ژاپنی را از بین ببرد. آن‌ها همچنین از جوامع ژاپنی در سرتاسر جهان حمایت می‌کنند، علی‌رغم اینکه اقدامات تجاری و سابقه آن‌ها غیراخلاقی تلقی می‌شود.

صفحات دیگر