ویکی کسلوانیا

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ماشین جهنمی

اشتراک‌گذاری
ماشین جهنمی

ماشین جهنمی (Infernal Machine) یک شی در مجموعه انیمیشن کسلوانیا: نوکتورن است. این دستگاه بزرگ از انرژی هدایت‌شده از جهنم برای تبدیل کردن اجساد مرده به موجودات شب استفاده می‌کند.

شرح

یک ماشین بزرگ و بسیار پیچیده است که از انرژی (یا روح) جمع آوری شده از جهنم استفاده می‌کند تا تقریباً بلافاصله اجساد مرده را به موجودات شب تبدیل کند. این دستگاه در پایین‌ترین سطح صومعه فرانسوی ماشکول،و در دخمه‌هایی قرار دارد. این ماشین توسط مالک آن، ابوت امانوئل اداره می‌شود. امانوئل به عنوان یک آهنگر شیطان در نظر گرفته می‌شود و مانند همتایان پیشین خود باید از ابزاری استفاده کند تا بتواند ارواح را از جهنم هدایت کند و سپس با این دستگاه جسد وارد شده را دوباره زنده کند. این ابزار در این اینجا، یک کتاب طلسم اینوکایی است.

 خود دستگاه بسیار بزرگ است و تقریباً کل یک اتاق را اشغال می‌کند. ساختار مرکزی آن از یک غلاف قابل-باز-شدن تشکیل شده است که می‌توان اجساد مرده را در آن قرار داد و لحظاتی بعد، موجود شب تحویل داده می‌شود. در بالای آن یک ظرف الماس شکل وجود دارد که انرژی جمع آوری شده در آن ذخیره می‌شود و با یک صلیب تزئین شده است. در طرفین غلاف، دو دستگاه بزرگ به شکل هشت ضلعی با چندین چرخ دنده وجود دارد که احتمالاً به عنوان تولید کننده انرژی عمل می‌کنند. علاوه بر این، شیلنگ‌ها و لوله‌های بزرگی در اطراف دستگاه، یک صفحه کنترل با دریچه‌های زیاد و همچنین نرده‌های تهویه در پایه آن وجود دارد.

صفحات دیگر