ویکی کسلوانیا

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سایمون بلمونت

اشتراک‌گذاری

سایمون بلمونت

Simon Belmont

سایمون بلمونت - کسلوانیا

نقش

شکارچی خون‌آشام

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

حدود ۱۶۶۹

سن

۲۲ (کسلوانیا)
۲۹ (کاوش سایمون)

وابسته به

توانایی

حداکثر قدرت انسانی
ادراک فرا طبیعی

بستگان

کریستوفر بلمونت (پدر پدربزرگ)
جوست بلمونت (نوه)

اولین نمایش

کسلوانیا

سایمون بلمونت (Simon Belmont) شخصیت اصلی اولین بازی کسلوانیا و همچنین کسلوانیا II: کاوش سایمون است. او یک شکارچی خون‌آشام مشهور از قرن هفدهم، همچنین اولین و یکی از شناخته شده‌ترین قهرمانان مجموعه کسلوانیا است. سایمون همچنین به عنوان یک شخصیت قابل بازی در اسپین‌آف‌های کسلوانیا جاجمنت و کسلوانیا: هارمونی ناامیدی حضور دارد.

تاریخچه

پیش‌زمینه

سایمون بلمونت عضوی از قبیله اجدادی شکارچی‌های خون‌آشام بلمونت بود و میراث‌دار شلاق مشهور قاتل خون‌آشام بود. او در حوالی سال ۱۶۶۹ به دنیا آمد و تبدیل به معروف‌ترین شکارچی خون‌آشام شد.

او با شنیدن داستان‌های اجداد بزرگش رشد کرد، کسانی که از ارباب خون‌آشام یعنی کنت دراکولا را شکست دادند.

کسلوانیا

در ۲۲ سالگی و در سال ۱۶۹۱ به او این فرصت داده شد تا خود را به عنوان میراث‌دار خانواده‌اش ثابت کند. در روز عید پاک، ۱۰۰ سال پس از شکست کریستوفر بلمونت، کنت دراکولا بازگشته بود. او در روز عید پاک توسط محفل تاریکی در یک صومعه متروکه بیدار شد.

سایمون مصمم بود که به تهدید این حکومت وحشتناک پایان دهد و از این رو به تنهایی وارد قلعه دراکولا شد تا با کنت روبرو شود. سایمون خدمتکاران دراکولا را کشت و سپس مانند اجدادش با خود دراکولا روبرو شد. از آنجایی که دراکولا نمی‌توانست او را در نبرد بکشد (چیزی که سایمون در آن زمان مطلع نبود)، اقدام به نفرین کردن زخمی در پشت سایمون کرد.

صفحات دیگر