پائول توماس دنیلز (Paul)

پائول توماس دنیلز

Paul Thomas Daniels

پائول توماس دنیلز (Paul) Call of Duty

حاضر در

Call of Duty: WWII

وابستگی ها

  • امت دنیلز (پدر)
  • رونالد رد دنیلز (برادر)
  • هازل دنیلز (همسر برادر)
  • جوزف ترنر دنیلز (پسر برادر)

ملیت

آمریکایی

وضعیت

درگذشته

نژاد

قفقازی

تولد

۱۳ می ۱۹۱۱

مرگ

۷ نوامبر ۱۹۳۸
تگزاس (۲۷ سالگی)

مرحله ها

Stronghold
Death Factory
Ambush
Epilogue

پائول (Paul) شخصیتی در بازی Call of Duty: WWII است. او برادر بزرگ‌تر رونالد رد دنیلز است. هنگامی که همراه برادرش به شکار گرگ‌ها رفته بودند او مورد حمله‌ی یکی از این درندگان قرار می‌گیرد و کشته می‌شود. رونالد دنیلز گاه به گاه توهماتی از پائول در طور جنگ دارد به علاوه‌ی این که او فکر می‌کند برادرش او را در طول کمپین نگاه می‌کند و مراقب او است.

بیوگرافی

پائول توماس (Paul Thomas) پسر امت دنیلز، یک کهنه‌سرباز جنگ جهانی اول و مادری ناشناس است. او متولد ۱۳ می ۱۹۱۱ در تگزاس است. برادر جوان‌ترش متولد ۱۹۲۵ است و با لقب رد (Red) شناخته می‌شود. دو برادر رابطه‌ی نزدیکی با هم داشتند.

در روزی از سال ۱۹۲۸ دسته‌ای از گرگ‌ها به حیوانات اهلی این خانواده حمله می‌کنند و پائول و رد تصمیم می‌گیرند به شکار آن‌ها بروند. در جنگل یک گرگ به طور ناگهانی به پائول حمله می‌کند و او را زخمی می‌کند. پائول از رد می‌خواهد که به او شلیک کند اما برادرش دست پاچه می‌شود و در نهایت پائول خودش با چاقو گرگ را می‌کشد. قبل از این که پائول از جراحات بمیرد صحبتی با رد می‌کند.

در طول جنگ جهانی دوم، رد برای پائول نامه‌هایی می‌نویسد با این که تفکر که او زنده است. با خاطراتی که از برادرش دارد به خود انگیزه می‌دهد. او حتی در یک انفجار در نزدیکی‌اش دچار هذیان می‌شود و می‌شنود که برادرش به او می‌گوید که بلند شود.