ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گوتو ایماسوجی

اشتراک‌گذاری

گوتو ایماسوجی

Goto Imasuji

گوتو ایماسوجی - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

قاتل نفسانی: ماسکیلر
جیلبریکر

روز تولد

۷ دسامبر

سن

۲۶

جنسیت

مذکر

کوسه

تقویت عضله

پیشه

وابسته به

اولین نمایش

مانگا: فصل ۷۲
انیمه: قسمت ۴۰

صداپیشه

کوسوکه تاکاگوچی

گوتو ایماسوجی (Goto Imasuji) ملقب به ماسکیلر و بعدا جیلبریکر، یک شرور درجه-A و وابسته به لیگ شروران است. او عضوی از جوخه اقدام پیشتاز است و به همراه افراد تیمش به عنوان آنتاگونیست‌های اصلی آرک «کمپ تمرین جنگلی» ایفای نقش می‌کنند.

تاریخچه

ماسکیلر دو سال قبل از هجوم جوخه اقدام پیشتاز، اقدام به حمله به یک روستا کرد و سعی کرد تا اهالی آن را قتل عام کند. یک تیم قهرمانی به نام واتر هوس به منظور دفاع از روستا با او جنگیدند و خود را قربانی کردند. ماسکیلر هر دو عضو این گروه را به بهای از دست دادن چشم چپش کشت.

توانایی‌ها

گوتو ایماسوجی
گوتو به راحتی با ایزوکو میدوریا مقابله می‌کند.

توانایی‌های کلی: گوتو یک شخصیت شرور بسیار خطرناک و یکی از قوی‌ترین اعضای گروه اقدام پیشتاز از لیگ شروران است. استعداد رزمی باورنکردنی او به او اجازه می‌دهد تا به تنهایی بر دشمنان خود، به ویژه واتر هوس غلبه کند و به طور بالقوه‌ای آن را بکشد. گوتو همچنین مهارتی عالی روی کوسه خود دارد و از آن برای افزایش تصاعدی قدرت بدنی خود استفاده می‌کند.

کوسه

گوتو ایماسوجی
گوتو بدن خود را با فیبرهای عضلانی می‌پوشاند.

تقویت‌کننده عضله: این کوسه به او اجازه می‌دهد تا لایه‌های عضلانی خود را تا حد زیادی تقویت و دستکاری کند، به طوری که به نقطه‌ای می‌رسد که دیگر نمی‌تواند توسط پوستش مهار شود. این ماهیچه‌های تقویت شده به طور تصاعدی تمام توانایی‌های بدنی گوتو را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهند و او را تقریبا همتراز با یکی برای همه می‌کند.

همچنین نشان داده شده است که او از این کوسه برای هدف تدافعی استفاده می‌کند تمام بدنش را در زرهی از فیبرهای عضلانی می‌پوشاند که از او در برابر ارتعاشات قوی محافظت می‌کند. گوتو قادر است بدن خود را با بیش از ۱۲۰۰۰ لایه عضلانی بپوشاند.

  • قدرت بالا
  • پایداری بالا
  • سرعت بالا

آمار

تجهیزات

پروتز چشم چپ: گوتو مجموعه‌ی کوچکی از چشم‌های جایگزین را در جیب خود نگه می‌دارد تا در صورت آسیب چشم‌های معمولی‌اش، آن‌ها را جایگزین کند. هر کدام از این چشم‌ها دارای طراحی منحصر به فردی هستند. گوتو بسته به حال و هوای فعلی خود جایگزینی را انتخاب می‌کند.

صفحات دیگر