ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کای چیساکی

اشتراک‌گذاری

کای چیساکی

Kai Chisaki

کای چیساکی - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

اوورهال

جنسیت

مذکر

کوسه

اوورهال

پیشه

یاکوزا
رهبر شیه هاسایکای

وابسته به

اولین نمایش

مانگا: فصل ۱۱۵
انیمه: قسمت ۶۲

کای چیساکی (Kai Chisaki) که همچنین با نام اوورهال (Overhaul) شناخته می‌شود، کاپیتان سازمان یاکوزای شیه هاسایکای بود. او آنتاگونیست اصلی آرک «شی هاسایکای» است و در حال حاضر در زندان تارتاروس به سر می‌برد.

پیش‌زمینه

کای یک یاکوزا و بخشی از یک سازمان بود که در گذشته بر دنیای زیرین فرمانروایی می‌کرد. با روی کار آمدن و برجسته شدن قهرمان‌ها، به خصوص آلمایت این سازمان‌ها شروع به فروپاشی کرد و افرادی که زنده ماندند و دستگیر نشدند مجبور شدند تحت نظارت مداوم زندگی کنند.

اوورهال توسط رئیس گروه شیه هاسایکای پرورش یافت. کای او را به چشم پدر خودش می‌دید و به خاطر این حمایت همیشه خود را به او بدهکار می‌پنداشت. رئیس سعی داشت از کای یک یاکوزای بزرگ بسازد. وقتی کای بزرگ‌تر شد به سمت معاملات مواد مخدر مرتبط به کوسه کشیده شد. رئیس به او گفت که از مواد مخدر و شرارت دوری کند. رئیس می‌دانست که کای فقط قصد دارد لطف او را برای نجات دادنش جبران کند اما کای نباید از مسیرش منحرف می‌شد. رئیس حتی نقشه‌ی کای برای تثبیت کردن یاکوزا را نیز رد کرد.

در مقطعی رئیس شیه هاسایکای به کای وظیفه‌ی محافظت از نوه‌اش اری را داد. این ماموریت به خاطر کوسه‌ی عجیب و متفاوت این دختربچه بود که کای همچنین وظیفه‌ی تحقیق کردن در مورد آن را داشت.

اوورهال با تحقیق روی کوسه‌ی این دختربچه متوجه شد که خون اری دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند قدرت‌های یک فرد را سرکوب کند. کای با این اطلاعات به دست آورده نقشه‌ای ویژه را نزد رئیس شیه هاسایکای برد. او قصد داشت با فروش گلوله‌های تخریب-کوسه به شروران کاری کند که آن‌ها در مقابل قهرمان‌های حرفه‌ای برتری پیدا کنند و در واقع با استفاده از این گلوله‌ها قهرمان‌ها را تضعیف کنند. پس از آن یاکوزا می‌توانست سرمی را برای درمان مشکل قهرمانان تولید کند و آن را با قیمتی گزاف بفروشد. اری در واقع کلید اصلی این نقشه بود.

با این حال رئیس به خاطر مسائل ضد اخلاقی این نقشه را قبول نکرد. اما کای که این نقشه را راهی برای بازگشت شکوفایی یاکوزا می‌دانست خودش آن را اجرا کرد. کای پس از به کما رفتن رئیس، خودش کنترل سازمان را به دست گرفت و آزمایش‌هایی را روی اری آغاز کرد تا از کوسه‌ی او به عنوان یک سلاح بهره‌برداری کند. با وجود درد زیادی که اری در این فرآیند متحمل می‌شد اما کای صدها بار از او سوء استفاده کرد.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: کای یک شرور بسیار قدرتمند بود که توجه قدرتمندترین شرور ژاپن یعنی همه برای یکی را به خود جلب کرد. او به خاطر کوسه‌اش فردی بسیار خطرناک است. اوورهال در هنگام نبردها به سرعت دشمنان را با جداسازی می‌کشد و یا با تغییر شکل زمین اطرافش رگباری از میخ را روانه‌ی آن‌ها می‌کند.

  • چابکی بالا
  • استقامت بالا
  • هوش بالا
  • مهارت‌های رهبری

کوسه

اوورهال (Overhaul): این کوسه به کای اجازه می‌دهد تا با لمس کردن هر چیزی آن را جدا و به خواست خود بازگذاری کند. از این رو او کنترل کاملی بر ماده دارد.

او قادر است با جداسازی افراد آن‌ها را بکشد یا با بازگذاری جراحات آن‌ها را درمان کند. او این کار را روی خودش هم می‌تواند انجام دهد و حتی بدنش را با سایرین ترکیب کند و از این طریق از کوسه‌های دیگران استفاده کند.

آمار

 

 
 

 

 

صفحات دیگر