ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ناین (Nine)

اشتراک‌گذاری

ناین

Nine

ناین (Nine) - مدرسه قهرمانانه من

تاریخ تولد

۱ ژوئن

جنسیت

مذکر

کوسه

دستکاری آب و هوا
همه برای یکی

پیشه

اولین نمایش

انیمه My Hero Academia: Heroes: Rising

ناین (Nine) یک شرور و آنتاگونیست محوری فیلم انیمه My Hero Academia: Heroes: Rising بود.

تاریخچه

ناین یک شرور است که با کوسه‌ای بسیار قدرتمند و خدا-گونه متولد شده است، چیزی که به او اجازه می‌دهد تا آب و هوا را کنترل کند و گردبادهای مخربی را ایجاد کند.

داشتن چنین قدرتی باعث شد تا او در مورد سلسله مراتب قدرت در دنیا برنامه‌هایی داشته باشد. او قصد داشت دنیایی را ایجاد کند که قدرتمندان بر افراد ضعیف‌تر یا بدون قدرت حکومت کند. ناین در طول چندین سال‌ها اقدام به استخدام افرادی همفکر مثل چوجورو کون، کیروکا هاساکی، و هویو ماکیهارا کرد تا رویای خود را به حقیقت تبدیل کند.

با این حال تنها مانعی که بر سر راه آن‌ها بود کوسه قدرتمند خود ناین بود که باعث تخریب کردن سلول‌های بدن او می‌شد و این موضوع می‌توانست سرانجام منجر به مرگ او شود. ناین به دنبال یافتن یک درمان برای این بیماری‌اش به هم‌تیمی‌های خود گفت که به لیگ شروران بپیوندند تا از این طریق با دکتر کیودای گاراکی ارتباط پیدا کنند.

دکتر گاراکی نیز ناین را گزینه‌ی مناسبی برای آزمایش‌های خود تلقی می‌کرد. در این آزمایش قرار بود بدن ناین میزبان یک کپی از کوسه همه برای یکی شود.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: ناین به خاطر داشتن چند کوسه یک شرور بسیار قدرتمند بود و قادر بود با بسیاری از دانش‌آموزان برتر کلاس 1-A مقابله کند و بر آن‌ها غلبه کند. با این حال به خاطر عارضه‌ای که در کوسه‌ی او وجود داشت، او قادر نبود به مدت طولانی مبارزه کند.

  • پایداری پیشرفته

کوسه‌ها

دستکاری آب و هوا (Weather Manipulation): کوسه‌ی اولیه ناین به او اجازه می‌داد تا آب و هوا را کنترل کند و رعد و برق‌های مخرب و گردبادی قدرتمند را ایجاد کند. اما بنا بر گفته‌ی خود او، این کوسه به اندازه‌ای قدرتمند بود که او نمی‌توانست آن را اداره کند و از این رو باعث تخریب بافت‌های سلولی بدن او شد.

همه برای یکی (All For One): کوسه‌ی دوم ناین به او اجازه می‌داد تا کوسه‌های افراد دیگر را برباید و از آن‌ها برای خود استفاده کند. او قادر به ربودن هشت کوسه شده بود. او نسخه‌ی ضعیف‌تری از این کوسه‌ی همه برای یکی را در اختیار داشت که این موضوع تثبیت سازگاری بود. با این حال دریافت این کوسه عوارضی حتی بدتر از کوسه‌ی اصلی او داشت و او را زودتر خسته می‌کرد.

  • کوسه بی‌نام اسکن
  • کوسه بی‌نام حصار
  • کوسه بی‌نام لیزر
  • کوسه بی‌نام باد
  • کوسه بی‌نام اژدهای آب
  • فعالسازی سلول
صفحات دیگر