ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

فلکت ترن

اشتراک‌گذاری

فلکت ترن

Flect Turn

فلکت ترن - مدرسه قهرمانانه من

تاریخ تولد

۲۲ ژوئن

جنسیت

مذکر

کوسه

ریفلکت

پیشه

شرور

وابسته به

هیومارایز

اولین نمایش

قسمت ۱۰۴ (انیمه، حضور جزئی)

صداپیشه

کازویا ناکای

فلکت ترن (Flect Turn) یک شرور و آنتاگونیست اصلی مدرسه قهرمانی من: ماموریت قهرمانان جهان است. او رهبر فرقه‌ی جهانی هیومارایز است که به روز رستاخیز تکینگی کوسه باور دارند و هدفشان حذف کوسه‌ها از دنیا است.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: فلکت به عنوان قوی‌ترین عضو و رهبر فرقه هیومارایز شناخته می‌شود. سطح مهارت‌های فلکت به او اجازه داد به طور موثر در برابر ایزوکو میدوریا رقابت کند و همچنین او را در مقاطعی به شدت مجروح کند.

نبوغ بالا: فلکت دارای هوش تاکتیکی بالایی است و طی چند سال با دقت قادر به برنامه‌ریزی و دستکاری کردن با هدف تخریب جامعه کوسه بوده است. او یک رهبر توانا است و به راحتی قادر به دستکاری جنبه‌های مختلف نقشه‌های بزرگ خود و همین طور پیش‌بینی نقشه‌های قهرمانان است.

کوسه

ریفلکت (Reflect): این کوسه به او اجازه می‌دهد تا هر حمله و اثرات آن را به کاربرش بازگرداند. او همچنین می‌تواند به جای برگشت حملات، آن‌ها را برای استفاده در فرصتی دیگر ذخیره کند. این کوسه به اندازه کافی برای تحمل چندین حمله قدرتمند مناسب نیست و در نبردهای طولانی فرسوده می‌شود.

تجهیزات

اراکنی (Arachne): فلکت دارای یک آیتم با تکنولوژی بالا است که شبیه به یک کمربند به دور کمر او بسته شده است. این تجهیزات شامل چهار بازوی مکانیکی با آینه‌هایی در انتهای آن است که می‌توان در کنار کوسه از آن بهره برد. فلکت می‌تواند از طریق این آینه‌ها را انرژی را جذب کند و به کمک آن در هوا حرکت کند.

صفحات دیگر