ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ستسونا توکاگه

اشتراک‌گذاری

ستسونا توکاگه

Setsuna Tokage

ستسونا توکاگه - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

لیزردی

تولد

۱۳ اکتبر

سن

۱۵ (اولین نمایش)
۱۶

جنسیت

مونث

کوسه

جداکننده دم مارمولک

مکان تولد

اسنان سایتاما

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

دبیرستان یو.ای.

اولین نمایش

چپتر ۲۶ (مانگا)
قسمت ۱۶ (انیمه)

صداگذار

آئوی یوکی

ستسونا توکاگه (Setsuna Tokage) که همچنین با عنوان لیزردی (Lizardy) شناخته می‌شود، دانش‌آموز کلاس 1-B در دبیرستان یو.ای. است.

شخصیت

ستسونا فردی پرحرف و با اعتماد به نفس است. او یکی از معدود دانش آموزان کلاس 1-B است که هیچ نفرت آشکاری نسبت به کلاس 1-A ندارد.

همان طور که در آرک آموزش مشترک نشان داده شد، ستسونا دختری زرنگ و متفکر است که دارای استعدادهای عالی در زمینه رهبری و همکاری است. او فردی محتاط و مراقب است. نگرش او در موقعیت‌های جنگی و غیرجنگی متفاوت است، و در میان نبرد منش جدی‌تری دارد. با این حال او دشمنان خود را دست کم می‌گیرد و این موضوع در مورد رویارویی با تیم کاتسوکی مشاهده شد.

ستسونا فردی قابل اعتماد است و هم‌تیمی‌هایش به او باور داردند و بدون تردید از او پیروی می‌کنند.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: ستسونا یک دانش آموز توصیه‌شده است و از مهارت بسیار خوبی برخوردار است. بنا بر گفته‌ی همکلاسی‌هایش او با مهارت‌ترین و با استعدادترین دانش آموز کلاس است. او به عنوان یک مبارز چند-منظوره در نظر گرفته می‌شود و به لطف کوسه‌اش از مهارت‌های ردیابی و پیگیری بالایی برخوردار است.

  • نبوغ بالا
  • مهارت‌های رهبری

کوسه

جداکننده دم مارمولک (Lizard Tail Splitter): کوسه ستسونا به او اجازه می‌دهد تا بدن خود را تا ۵۰ تکه از هم جدا کند. هر کدام از این تکه‌ها می‌توانند شناور و آزادانه در هوا حرکت کنند. تکه‌ها همچنین در صورت نابود شدن یا غیر قابل استفاده شدن می‌توانند بازسازی شوند.

توانایی بازسازی کوسه‌ی او انرژی زیادی را از ستسونا می‌گیرد، از همین رو او ترجیح می‌دهد قطعات بدنش را حفظ کند.

کوسه‌ی او بسیار متنوع و چند منظوره است و او به کمک آن می‌تواند برای جاسوسی، حمله، پیگیری و منحرف کردن حریفان استفاده کند، هرچند که برای ردیابی و جاسوسی کردن مناسب‌تر از سایر موارد است.

آمار

صفحات دیگر