ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رومی اوساگیاما

اشتراک‌گذاری

رومی اوساگیاما

Rumi Usagiyama

رومی اوساگیاما - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

قهرمان خرگوش: میرکو
تایگربانی

تولد

۱ مارس

سن

۲۶ (اولین نمایش)
۲۷

جنسیت

مونث

کوسه

خرگوش

اولین نمایش

فصل ۱۸۴ (مانگا)
قسمت ۸۷ (انیمه)

صداپیشه

سایاکا کینوشیتا

رومی اوساگیاما (Rumi Usagiyama) که همچنین با عنوان قهرمان خرگوش: میرکو شناخته می‌شود یک قهرمان حرفه‌ی در رتبه‌ی پنجم قهرمانان است.

تاریخچه

در دوران راهنمایی، رومی اوساگیاما در چندین باشگاه مبارزه در هیروشیما فعالیت داشت و به عنوان دختر مدرسه‌ای افسانه‌ای و تحت نام «اوساکوی گوشی خرگوشی» شناخته شد.

بعدها او در یک مدرسه قهرمانانی نامشخص در هیروشیما ثبت نام کرد. رومی اوساگیامای جوان برای تبدیل شدن به یک قهرمان حرفه‌ای وظایف و مسئولیت‌های خود را دنبال کرد و چند سال به قهرمان خرگوش: میرکو تبدیل شد.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: رومی به عنوان قهرمان حرفه‌ای شماره ۵ از بسیاری از قهرمانان حرفه‌ای دیگر قوی‌تر است. شنوایی او بی‌نظیر است به طوری که او قادر است هدف خود را با کمترین نویز مکان‌یابی کند. او همچنین قادر است چند کار را به طور همزمان انجام دهد.

  • قدرت بالا
  • سرعت بالا
  • چالاکی و چابکی
  • تحمل درد بالا
  • مبارز تن به تن ماهر
  • بینش

کوسه

خرگوش (Rabbit): این کوسه توانایی‌ها و ویژگی‌های یک خرگوش را برای رومی به ارمغان آورده است. قدرت پاهای او بسیار بالا است و به او اجازه می‌دهد تا نیروی زیادی را به حریف خود وارد کند. او همچنین به خاطر گوش‌های خرگوشی‌اش از حس شنوایی بالایی برخوردار است و از نوعی غریزه بهره می‌برد که خطرهای نزدیک به او را به او هشدار می‌دهد.

آمار

 

صفحات دیگر