ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تریگر

اشتراک‌گذاری

تریگر

Trigger

تریگر - مدرسه قهرمانانه من

نوع

ماده (دارو)

تاثیر

تقویت قدرت کوسه

کاربران

کاربران مختلف

منبع

کارخانه شرور
هیومرایز
ایچیرو هوتا

اولین نمایش

مانگا: چپتر ۱۳۳
انیمه: قسمت ۶۸

تریگر (Trigger) نوعی دارو است که باعث تقویت کوسه‌ی فرد می‌شود و به طور همزمان حس عقلایی فرد را تضعیف می‌کند.

شرح

تریگر
سرنگ تریگر

تریگر دارویی است که برای تقویت قدرت کوسه استفاده می‌شود. از آنجایی که این دارو توسط سازمان‌های جنایی توزیع و استفاده می‌شود، در بسیاری از کشورها غیرقانونی است. یک نوع قانونی از تریگر وجود دارد که به منظور جلوگیری از طاسی و اختلال نعوظ استفاده می‌شود، اگرچه فروش آن بدون مجوز غیرقانونی است.

تریگر سرنگ‌هایی از پیش پر شده هستند که معمولا به گردن تزریق می‌شوند. این دارو در مناطق مختلف جهان تولید می‌شود، بنابراین کیفیت آن م‌ تواند از مکان به مکان دیگر متفاوت باشد. مواردی که در آسیا تولید می‌شوند معمولا کیفیت پایینی دارند و اثرات آن فقط چند دقیقه طول می‌کشد، در حالی که نمونه‌های تولید شده در آمریکا می‌تواند یک یا دو ساعت اثرگذاری خود را حفظ کند.

تریگر ایدیو

با ترکیبات مناسب می‌توان گونه‌ای قوی‌تر اما خطرناک‌تر از تریگر به نام تریگر ایدیو (Ideo Trigger) را به دست آورد. این ماده همانند تریگر عادی باعث تقویت کوسه می‌شود، اما در عین حال باعث ایجاد یک هیاهوی غیرقابل کنترل در فرد می‌شود. علاوه بر این فرد تغییرات فیزیکی قابل‌توجهی را تجربه می‌کند. معتادان تریگر ایدیو پس از مصرف آن دچار یک عارضه جانبی می‌شوند و رنگ زبان‌شان سیاه می‌شود، که نشان‌دهنده‌ی آسیب به جریان خون آن‌ها است.

صفحات دیگر