ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آتسوهیرو ساکو

اشتراک‌گذاری

آتسوهیرو ساکو

Atsuhiro Sako

آتسوهیرو ساکو - مدرسه قهرمانانه من

نام مستعار

مستر کمپرس

تولد

۸ اکتبر

سن

۳۱ (اولین نمایش)
۳۲

جنسیت

مذکر

کوسه

فشرده‌سازی

خانواده

اوجی هاریما (جد)

پیشه

انترتینر (قبلا)
ستوان جبهه آزادسازی پدیده‌های فراطبیعی

تیم‌ها

دسته قهوه‌ای از جبهه آزادسازی پدیده‌های فراطبیعی

سبک مبارزه

حمایت محدوده‌ی نزدیک

اولین نمایش

چپتر ۸۰ (مانگا)
قسمت ۴۴ (انیمه)

صداپیشه

تسوگو موگامی

آتسوهیرو ساکو (Atsuhiro Sako) که همچنین با نام مستر کمپرس شناخته می‌شود، یک شرور وابسته به لیگ شروران، و یکی از اعضای جوخه اقدام پیشتاز از این سازمان بود. او بعدا به یکی از ۹ ستوان جبهه آزادسازی پدیده‌های فراطبیعی تبدیل شد.

او در مسیر جدش که شروری به نام دزد بی‌همتا بود قدم گذاشت و به یک دزد تحت تعقیب در سطح کشور تبدیل شد. او یکی از اعضای «باتجربه» لیگ بود و همراه با بقیه‌ی اعضای تیمش به عنوان آنتاگونیست اصلی آرک کمپ آموزشی جنگلی و آرک جنگ آزادسازی پدیده‌های فراطبیعی ایفای نقش کرد. او پس از شکست در جریان جنگ آزادسازی پدیده‌های فراطبیعی دستگیر شد.

تاریخچه

آتسوهیرو ساکو از نوادگان اوجی هاریما است، جنایتکاری از گذشته‌های دور که کالاهای قهرمانان دروغین را می‌ربود و آن‌ها را به مردم در خیابان‌ها بازمی‌گرداند. آتسوهیرو به عنوان عضوی از تبار این دزد بی‌همتا، شروع به القای ارزش‌های مبارزه با فساد و افشای بی‌عدالتی کرد.

او در مقطعی از زندگی خود، قبل از اینکه به زندگی جنایی روی آورد، به عنوان یک انترتینر فعالیت می‌کرد.

توانایی‌ها

آتسوهیرو ساکو
آتسوهیرو و استفاده خلاقانه از کوسه خود

توانایی‌های کلی: آتسوهیرو یک شرور بسیار توانا و مدبر، با توانایی‌های مخفی‌کاری باورنکردنی است و از سرعت، چابکی و مهارت بالایی در استفاده از کوسه کمپرس برخوردار است. او در درجه اول در گذاشتن تله‌ها مفید است. آتسوهیرو دارای تیله‌هایی است که حاوی اشیای فشرده خاصی هستند و می‌تواند از آن‌ها به عنوان راهی مانعی در مسیر دشمنان استفاده کند. به لطف خلاقیت و نبوغ آتسوهیرو، او می‌تواند از ویژگی کوسه خود برای تأثیرگذاری بر محیط اطرافش استفاده کند. او به عنوان یک روش تهاجمی قادر است با کوسه‌ی خود، قسمتی از بدن یک فرد را فشرده کند و او را به شدت معلول کند یا گاهی بکشد. کوسه فشرده‌سازی او همچنین می‌تواند به عنوان راهی برای حفاری در اجسام جامد عمل کند و آتسوهیرو را برای فرار و نفوذ به مناطق مختلف کمک کند. آتسوهیرو با استفاده از فشرده‌سازی روی خودش می‌تواند بدون شناسایی شدن به هر جایی منتقل شود. او اغلب از کوسه خود برای گرفتار کردن افراد در داخل تیله‌های فشرده استفاده می‌کند بدون اینکه مورد توجه کسی قرار بگیرد.

  • چابکی تقویت‌یافته
  • نبوغ بالا
  • استعداد فرار

کوسه

آتسوهیرو ساکو
مستر کمپرس در حال استفاده از کوسه خود روی دابی

فشرده‌سازی (Compress): کوسه آتسوهیرو به او اجازه می‌دهد تا هر چیزی را در ناحیه اطراف دستش فشرده کند و به یک شی مرمری-شکل تبدیل کند. او تنها با لمس کردن می‌تواند هدف خود را فشرده کند.

این کوسه همچنین می‌تواند در قسمت‌های منتخب بدن مورد استفاده قرار گیرد و به طور موثر هدف را از بین ببرد. مثله کردن قسمتی از بدن با این کوسه بدون درد است، به طوری که آتسوهیرو از آن برای برداشتن یکی از بازوهای کای چیساکی استفاده کرد.

آمار

تجهیزات

دست پروتزی: آتسوهیرو پس از از دست دادن بازوی چپ خود، از یک بازوی رباتیک کاربردی به عنوان جایگزین استفاده کرد که توسط جیران به او ارائه شد. پس از تبدیل شدن او به یکی از ستوان‌های جبهه آزادسازی پدیده‌های فراطبیعی، او یک پروتز جایگزین دریافت کرد که از طریق آن قادر به شلیک تیله‌هایی از انگشتانش بود.

صفحات دیگر