بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نوئل نوآ

اشتراک‌گذاری

نوئل نوآ

Noel Noa

نوئل نوآ - بلو لاک

ژاپنی

ノエル・ノア

نام مستعار

بهترین مهاجم جهان

جنسیت

مذکر

سن

۳۱

پیشه

بازیکن فوتبال

رتبه بلو لاک

مهاجم استاد

تیم

تیم ملی فرانسه

پست

فوروارد
هافبک دفاعی

اولین نمایش

چپتر ۱
قسمت ۱

نوئل نوآ (Noel Noa) یک مهاجم ۳۱ ساله اهل فرانسه است که در تیم ملی فرانسه و در تیم باسترد مونهن آلمان بازی می‌کند. او به عنوان بهترین مهاجم جهان و الگوی یویچی ایساگی شناخته می‌شود.

نوآ در ابتدای مجموعه معرفی شد، اما با آمدن به بلو لاک به عنوان مهاجم/مربی، رسما اولین بازی خود در لیگ نئو ایگوئیست را انجام داد.

شخصیت

نوآ فردی بسیار آرام اما جدی است که بسیار واضح و صریح صحبت می‌کند. او توسط همکاران فوتبالی به دلیل رفتار بسیار جدی و غیرقابل بیانش به عنوان یک سایبورگ توصیف می‌شود. او بازیکنانی که سعی می‌کنند برتر از دیگران رفتار کنند را دوست ندارد و آن‌ها را کودکانه می‌داند. نوآ اعتراف کرده است که عوامل نامشهود مانند برداشت‌ها یا احساسات را در نظر نمی‌گیرد، بلکه فقط اعداد و ارقام بازیکن و نتایج در انتخاب تیمش مهم هستند. با این حال اگر به دلیل خاصی تمایل به بازی دادن با یک بازیکن داشته باشد، در این صورت او روش خود را نادیده می‌گیرد.

نوآ که در محله‌های فقیرنشین فرانسه بزرگ شد و از دوران جوانی فوتبال را بسیار جدی گرفت، زیرا تنها راهی بود که می‌توانست زندگی‌اش را تغییر دهد. رفتار جدی نوآ در اطراف بازیکنان دیگر کلاس جهانی، بی‌پروا او آزاردهنده است زیرا او اظهارات این بازیکنان در مورد بهترین بودن خودشان را نادیده می‌گیرد.

توانایی‌ها

  • فوروارد کامل: مهاجمان کامل مهاجمانی با توانایی فنی، تمام‌کننده و دارای قدرت بدنی بالا هستند که آن‌ها را قادر می‌سازد تا چندین نقش را ایفا کنند. آن‌ها می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند و فرصت‌هایی برای خود ایجاد کنند، همین طور حرکات تیمی را تمام کنند و توپ را نگه دارند. به این بازیکنان اغلب آزادی عمل داده می‌شود تا هر طور که می‌خواهند، بدون توجه به تاکتیک‌های سفت و سخت بازی کنند، زیرا تطبیق پذیری آنها به آنها اجازه می‌دهد تا در زمین روان باشند.

دوپا: نوآ کاملا بر دو پای خود مسلط است که این به او اجازه می‌دهد دریبل بزند، تله ایجاد کند، پاس بدهد، ظاهرسازی کند و توپ را در هر زاویه‌ای با سطح قدرت و دقت لازم شوت کند.

شوت تمام قدرت: نوآ با دوپا بودن و فیزیک سطح بالای خود، می‌تواند هر نوع ضربه‌ای را با هر دو پا انجام دهد. این موضوع در حین تعویض پای ​​مدام او خودنمایی می‌کند. او با هر دو پای خود می‌تواند شوتی را بزند که قدرت و دقت کافی را برای تمام کردن بازی دارد.

صفحات دیگر