بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سیشیرو ناگی

اشتراک‌گذاری

سیشیرو ناگی

Seishiro Nagi

سیشیرو ناگی - بلو لاک

ژاپنی

凪 誠士郎

نام مستعار

نابغه
ناگیچی

جنسیت

مذکر

سن

۱۷

تاریخ تولد

۶ می

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

رتبه بلو لاک

۲
۴
۶
۷
۲۲۱

تیم

پست

فوروارد
هافبک تهاجمی
بال راست

اولین نمایش

چپتر ۲۲
قسمت ۱

صداپیشه

نوبونگا شیمازاکی

سیشیرو ناگی (Seishiro Nagi) یکی از مدعیان پروژه بلو لاک و شخصیت اصلی اسپین-آف بلو لاک - اپیزود ناگی است. او به عنوان بال راست تیم منشاین سیتی انگلیس در لیگ نئو ایگوئیست بازی می‌کند.

زمانی که ناگی برای اولین بار وارد بلو لاک شد، او عضو تیم V و بهترین بازیکن آن بود. ناگی بعد از مسابقه میان بلو لاک ایلون و تیم زیر ۲۰ سال ژاپن، به عنوان یکی از بازیکنان بالارده این پروژه معرفی شد.

شخصیت

ناگی یک فوتبالیست غیرطبیعی با استعداد و رفلکس‌های شگفت انگیز، سرعت خوب و مهارت‌های پرشی است اما در واقع او فردی بسیار تنبل و بی‌انگیزه است. تا زمانی که ناگی شغل خوبی داشته باشد و به زندگی سست خود ادامه دهد، با انجام هر کاری مشکلی ندارد. او با وجود شروع ورزش فوتبال اما در ابتدا نمی‌خواست برای آن تلاشی مثل تمرینات را انجام دهد و کسانی را که در بازی ضعیف و بی‌استعداد بودند، تحقیر می‌کرد. او حتی چیز زیادی در مورد بهترین بازیکنان فوتبال جهان نمی‌دانست که باعث ناراحتی رقبای خود می‌شد. در ابتدا، او نسبت به فوتبال و تبدیل شدن به بهترین مهاجم بی‌تفاوت بود و ترجیح می‌داد بازی‌های ویدیویی را انجام دهد و تمرینات را نادیده بگیرد.

پس از بازی با تیم Z در پایان اولین گزینش و تجربه اولین باختش، ناگی شروع به ابتکار عمل بیشتری کرد و با ناامیدی باخت کنار آمد. او در نهایت انگیزه پیدا کرد و این انگیزه ناشی از آن بود که او شده بود دوست و هم تیمی‌اش، رئو میکاگه در برابر تیم Z شکست خورده است. با وجود ظاهر اولیه بی‌تفاوتی که ناگی دارد، اما او برای بهبود مهارت‌های فوتبالی خود در نتیجه باخت تیمش مقابل یویچی ایساگی تلاش کرد. این انگیزه برای پیشرفت او را در مراحل بعدی دنبال شد، و حتی او دوستی خود را خدشه‌دار کرد. در زمان لیگ نئو ایگوییست، شکست دادن ایساگی مهمترین نیروی محرکه برای ناگی بود.

تاریخچه

اولین برخورد ناگی با رئو در دبیرستان بود. رئو به طور تصادفی به پشت ناگی برخورد کرد و این باعث شد تا گوشی ناگی از دستش رها شود. رئو با دیدن مهارت‌های ناگی، از او پرسید که آیا عضوی باشگاه فوتبال مدرسه است؟ شنیدن این پاسخ که او در تمام عمرش هرگز فوتبال بازی نکرده است باعث شگفتی رئو شد. رئو ناگی را به عنوان یک گوهر پنداشت. سپس ناگی دعوت رئو را پذیرفت تا با هم فوتبال بازی کنند. با این حال ناگی در ازای بازی با او، از رئو پول خواست که رئو موافقت کرد.

توانایی‌ها

نوع

هافبک خلاق: هافبک‌های خلاق، بازیکنان خط میانی هستند که اغلب در موقعیت‌هایی که هیچ چیز محتمل به نظر نمی‌رسد، می‌توانند موقعیت‌های گلزنی برای تیم ایجاد کنند. آنها معمولا کنترل توپ، توانایی پاس دادن و حرکت خوبی دارند و از دید و هوش بالایی برخوردارند.

مهارت‌ها

کنترل توپ عالی: در فوتبال، کنترل توپ برای هر سطحی از بازیکنان اهمیت زیادی دارد. توانایی کنترل سریع و موثر یک توپ برای بازیکنی که توپ را در اختیار دارد مزیت فوری دارد. ناگی دارای کنترل توپ استثنایی است و آن را دائما با ایجاد تله و گلزنی نشان می‌دهد. او همیشه در موقعیت‌های نامساعد، زمانی که تحت فشار حریفان سرسخت است، شوت‌های سطح بالایی را می‌زند. یکی از تاثیرگذارترین حرکات او زمانی است که او یک شوت والی ساختگی را انجام می‌دهد. تنها رقیب او در کنترل توپ ایتوشی رین و تابیتو کاراسو هستند. به دلیل حس طبیعی ناگی در کنترل توپ با بدن خود، او یک استعداد واقعی و یکی از بازیکنان برتر بلو لاک است.

  • پاس با اولین تماس

تله‌گذاری: ناگی حتی قبل از بلو، توانایی فوق‌العاده‌ای در به دام انداختن داشت، به طوری که می‌توانست تلفن همراه را در هوا به دام بیاندازد. این شاهکار به خودی خود آنقدر چشمگیر بود که رئو بلافاصله استعداد او در فوتبال را تشخیص داد و تصمیم گرفت او را شریک خود کند. او می‌تواند با تمام بدنش و با کارایی بالا دائما راه‌هایی برای تبدیل یک موقعیت بد به چیزی مطلوب پیدا کند. ناگی با استفاده از انگشتان پا، پاشنه پا و حتی پشت خود توپ را به دام می‌اندازد و تطبیق‌پذیری خود را نشان می‌دهد. او تقریبا می‌تواند هر شیئی را به دام بیندازد و اغلب از تله‌گذاری خود برای دستکاری و سردرگمی حریفان استفاده می‌کند.

  • تله خلاقانه
  • تله سیاهچاله
  • تله شوت
  • چرخش صفر
  • شوت روپا

حالت جریان (ناکامل): جریان، همانطور که توسط ایگو توصیف شده است، حالت «غوطه‌وری کامل» یا «بودن در منطقه» است. این یک حالت روانی است که در آن فرد به طور کامل تمرکز و انرژی بالایی دارد و از این غوطه‌وری لذت می‌برد.

ناگی بارها در بلو لاک به صورت عمدی و غیرعمدی وارد حالت جریان شد اما هنوز نتوانسته است بر آن مسلط شود. تاثیرگذارترین شاهکار او در این حالت شوت جعلی والی بود.

  • شوت والی ساختگی مرحله ۲
  • والی ساختگی پنج شلیک هفت‌تیر
صفحات دیگر