بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سائه ایتوشی

اشتراک‌گذاری

سائه ایتوشی

Sae Itoshi

سائه ایتوشی - بلو لاک

ژاپنی

糸師冴

جنسیت

مذکر

سن

۱۷
۱۸ (گزینش دوم)

تاریخ تولد

۱۰ اکتبر

بستگان

رین ایتوشی (برادر کوچکتر)

پیشه

بازیکن فوتبال

پست

هافبک

اولین نمایش

چپتر ۴
قسمت ۲

صداپیشه

تاکاهیرو ساکورای

سائه ایتوشی (Sae Itoshi) یک فوتبالیست اعجوبه است که به عنوان بهترین بازیکن ژاپن شناخته می‌شود. سائه همچنین عضوی از نسل جدید جهان ۱۱ و همچنین عضو تیم جوانان رویال (رئال مادرید) است. او برادر بزرگتر رین ایتوشی است.

هدف اصلی سائه قبل از شروع این مجموعه، تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان و به نوبه خود بهترین بازیکن جهان بود اما پس از ترک ژاپن و تجربه لیگ حرفه‌ای در اسپانیا، رویای خود را تغییر پیدا کرد و هدف او تبدیل شدن به بهترین هافبک جهان شد.

در شروع مجموعه، او فقط برای تمدید گذرنامه خود در ژاپن حضور پیدا کرد اما پس از شنیدن در مورد بلو لاک تصمیم گرفت که در کشور بماند. او بعدا به تیم زیر ۲۰ سال ژاپن ملحق شد تا در مسابقه بین این تیم با بلو لاک ایلون حضور پیدا کند.

شخصیت

سائه از دوران جوانی سرد، صریح و بسیار جدی بوده است. او تنها به تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان اهمیت می‌داد و فقط برای چیزهایی وقت داشت که او را به هدفش نزدیک‌تر می‌کرد. سائه همچنین می‌تواند نسبت به سایر افراد مغرور و متکبرانه، حتی اگر آن‌ها از او بزرگتر باشند و اقتدار سازمانی بیشتری داشته باشند. او در بازی فوتبالش نیز خودخواه است، اما نشان داده است که می‌تواند خود را مهار کند و بی‌جهت از دیگران پیشی نمی‌گیرد.

سائه به عنوان یک بازیکن فوتبال افتخارات زیادی دارد. او گفته است که ترجیح می‌دهد بمیرد یا با دانشجوهای اروپا فوتبال بازی کند تا اینکه در لیگ جی ژاپن یا تیم ملی بازی کند. او در مهارت‌های خود بسیار مطمئن است و از صمیم قلب معتقد است که هیچ کس در ژاپن شایسته مهارت‌های او به عنوان یک هم تیمی نیست. او از این واقعیت که در ژاپن به دنیا آمده است متنفر است و جملاتی مانند اینکه در کشور اشتباهی به دنیا آمده است می‌گوید.

سائه حتی با وجود نگرش بد و شیوه صحبت کردنش به‌دلیل شهرت و مهارتی که دارد، به راحتی می‌تواند در یک اتاق توجه افراد حتی بداخلاق و سخت‌گیر را به خود جلب کند تا کارها را به روش او انجام دهند. اگرچه سائه آدم سختی است، اما کار کردن با او غیرممکن نیست، به خصوص اگر او نفعی داشته باشد. او پس از شنیدن درباره پروژه بلو لاک به آن علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت تا در ژاپن بماند و حتی برای مسابقه با بلو لاک ایلون به تیم زیر ۲۰ سال ژاپن پیوندد. با اما وقتی علاقه‌ی او ارضا شد، دیگر مشکلی برای رها کردن افرادی که وقتش را تلف می‌کردند نداشت.

توانایی‌ها

نوع

بازی‌سازی: بازیکنی که جریان بازی تهاجمی تیم را کنترل می‌کند و اغلب از طریق دید، تکنیک، کنترل توپ، خلاقیت و توانایی پاس دادن منجر به گل‌زنی تیمش می‌شود.

مهارت‌ها

تکنیک فوتبال حرفه‌ای: سائه به عنوان یک بازیکن نابغه در دنیای حرفه‌ای فوتبال شناخته می‌شود. او در اروپا فوتبال بازی می‌کند و در سطح یک حرفه‌ای در نظر گرفته می‌شود. او به عنوان بهترین بازیکن ژاپن شناخته می‌شود و به دلیل شهرت بسیارش می‌تواند به راحتی ورزشگاه را با نام خود پر کند. حتی بازیکنان سطح بالایی مانند رین ایتوشی و ریوسی شیدو یک لیگ پایین‌تر از بازی می‌کنند.

تکنیک ضربه بی‌نقص: سائه توانایی کنترل شدت، زاویه، سرعت و دقت ضربات خود را تا حد بسیار بالایی در هر زمان دارد. او نه تنها قادر است با استفاده از حرکات پا و تکنیک برتر خود به طور مداوم پاس‌های پیچیده را بدهد، بلکه با سطح مهارت خود می‌تواند توپ را کاملا کنترل کند تا جایی که پاس‌هایش به راحتی دریافت شوند اما مسدود کردن آن دشوار باشد.

  • پاس درایو بلند
  • پاس چیپ
  • شوت درایو خطی
  • تریولا (پاس)
  • پاس فوق سریع

ضد دریبل‌زنی: دریبل سائه در مقایسه با دریبل‌های افرادی مثل باچیرا و یوکیمیا «منفعل» است. سائه ریتم و حرکات مدافع را مشاهده می‌کند و سپس از آن‌ها عبور می‌کند. دریبل سائه بهترین عملکردی است که تا به حال نشان داده شده است و او می‌تواند بدون هیچ زحمت از بازیکنانی مانند ایساگی و باچیرا بگذراد. همچنین نشان داده شده است که او می‌تواند با سهولت نسبی بر برادرش رین غلبه کند و او را شکست دهد. رین خاطرنشان کرده است که سرعت هر یک از لمس‌های او هنگام دریبل زدن فوق‌العاده سریع است و تجربه‌ی او در اروپا تقویت شده است. سائه اغلب پاس دادن را برای پیشبرد توپ در زمین در اولویت قرار می‌دهد، اما زمانی که می‌خواهد جدی بازی کند، سبک خود را به دریبلینگ تغییر می‌دهد و گزینه‌ها را به شدت افزایش می‌دهد.

  • قیچی‌های پرسرعت
  • لمس دوگانه
  • چرخش مارسی
  • لایی
  • سد شانه

ریفلکس: سائه با ریفلکس‌های باورنکردنی خود می‌تواند تمام شرایط زمین را در نظر بگیرد و بازی‌های تعیین‌کننده را انجام دهد تا توپ را به بهترین شکل ممکن به مهاجمان برساند. سائه تعیین خواهد کرد که چه کسی بیشترین «گرما» را به سمت دروازه دارد و توپ را برای او پخش می‌کند، به این معنی که او هیچ تعصبی نسبت به مهاجمان ندارد. این ریفلکس باورنکردنی خواندن و توقف سائه را سخت می‌کند، زیرا او در چند ثانیه تصمیم‌گیری می‌کند و مدام توپ را حرکت می‌دهد و موقعیت خود را تغییر می‌دهد.

متاویژن: سائه با دید بکر و آموزش دیده خود قادر است به طور مداوم داده‌های مربوط به هر بازیکن و موقعیت آن‌ها را در زمین جمع آوری کند و پس از تجزیه و تحلیل می‌تواند به حرکات آن‌ها فورا واکنش نشان دهد. از این رو او می‌تواند در حساس‌ترین نقطه از بازی‌ها به طور موثر حمله‌ی مهاجمان را خاموش کند یا به راحتی دفاع حریفان را دور بزند.

صفحات دیگر