بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رین ایتوشی

اشتراک‌گذاری

رین ایتوشی

Rin Itoshi

رین ایتوشی - بلو لاک

ژاپنی

糸師 凛

نام مستعار

عروسک گردان
انتقام‌جو

جنسیت

مذکر

سن

۱۶

تاریخ تولد

۹ سپتامبر

بستگان

سائه ایتوشی (برادر بزرگتر)

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

رتبه بلو لاک

۷
۱
۲
۱
۲۲۱

تیم

پاریس اکس جن
بلو لاک ایلون (قبلا)
تیم A (قبلا)
تیم بلو لاک (قبلا)
تیم قرمز (قبلا)

پست

فوروارد

اولین نمایش

چپتر ۴۰
قسمت ۱۱

صداپیشه

کوئوکی یوچییاما

رین ایتوشی (Rin Itoshi) یکی از مدعیان بلو لاک است که در حال حاضر در تیم پاریس اکس جن فرانسه در لیگ نئو ایگوئیست بازی می‌کند.

رین برادر کوچکتر سائه ایتوشی است که فوتبال را در سنین پایین با او شروع کرد. او در هر تیمی که در آن حضور داشته به عنوان مهاجم بازی کرده است و همیشه به عنوان یکی از بهترین بازیکنان شناخته شده است. او به عنوان بهترین بازیکن بلو لاک در نظر گرفته می‌شد تا این که به طور رسمی توسط جینپاچی ایگو در ابتدای گزینش سوم تایید شد.

هدف اصلی رین تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان است. او قبلا به شکست دادن برادرش در فوتبال و به نوبه خود انتقام گرفتن از او در رویای مشترکشان علاقه داشت، اما پس از بازی بلو لاک ایلون مقابل تیم زیر ۲۰ سال ژاپن، انتقام خود را رها کرد و تصمیم گرفت تا تغییر کند. او برای تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان، هر کسی را در مسیر خود شکست می‌دهد.

رین یک کاندید ایده‌آل برای مهاجمی است که ایگو برای خلق کردن آن تلاش کرده است.

شخصیت

رین به عنوان یک پسر جوان، بسیار معصوم بود و از برادرش سائه می‌ترسید و چیزی جز تبدیل شدن به یک بازیکنی قوی همانند برادرش نمی‌خواست. او فوتبال را به این دلیل شروع کرد که برادرش به او گفته بود از دستورات او پیروی کند. همانطور که آن‌ها با هم فوتبال بازی می‌کردند، رین به هر آنچه سائه می‌گفت گوش می‌داد و بر اساس آن خود را سازگار می‌کرد. وقتی سائه به اسپانیا رفت، رین پی برد که فوتبال بدون برادرش دشوارتر است، اما تلاش کرد تا مانند او شود و جای او را پر کند. از این مقطع بود که سبک اصلی بازی رین از سبک غریزی به سبکی منطقی‌تر تغییر پیدا کرد.

در ابتدا، او یک در یک تیم خوب و کاپیتان تیم دبیرستانی خود بود و به نظر می‌رسید که با برخی از هم تیمی‌هایش روابط خوبی دارد. با این حال، به دلیل درگیری با برادرش، او سرد، صریح و بیش از حد جدی شد. او کاملا روی فوتبال متمرکز است و تا حدی وسواسی و همچنین بسیار خودخواه است، زیرا همیشه اهداف خود را بر همه کس ترجیح می‌دهد. رین به عنوان یک مهاجم غرور زیادی دارد. او اغلب فوتبال و طرز فکر دیگران را «معتدل» یا «متوسط» توصیف می‌کند. این آداب و رفتار او از برادرش سرچشمه می‌گیرد و او در تلاش برای شبیه شدن به برادرش، از کلمات او کپی می‌کند و طرز فکر او را تجسم می‌کند.

به نظر می‌رسد که رین تقریبا به هیچ کس احترام نمی‌گذارد. او تنها در صورتی حضور کسی را تصدیق می‌کند که توانایی/تاثیر قابل توجه و آزاردهنده‌ای در زمین فوتبال داشته باشد. همچنین ظاهرا او هیچ دوستی ندارد و فقط رقیب دارد. در زمان مسابقه نماینده ملی ژاپن، او به طور قابل توجهی با تیم صحبت می‌کرد، در زمین راهنمایی می‌کرد و به طور خاص با ایساگی گفتگو داشت.

توانایی‌ها

نوع

بازی‌ساز: بازیکنی که جریان بازی تهاجمی تیم را کنترل می‌کند و اغلب از طریق دید، تکنیک، کنترل توپ، خلاقیت و توانایی پاس دادن منجر به گل می‌شود.

مهارت‌ها

تکنیک فوتبال برتر: رین به همراه ریوسی شیدو یکی از دو بازیکن بلو لاک است که دارای آمار بالاتری از بقیه است. در طول گزینش سوم، او به طور متوسط ۲.۵ گل در هر بازی به ثمر رساند که بالاترین میزان در بین ۶ گلر برتر بود. آگاهی فضایی، کنترل توپ، قدرت و دقت ضربه او فقط با تعداد انگشت شماری از بازیکنان قابل مقایسه است. اگرچه شیدو را می‌توان مشابه او توصیف کرد، اما چیزی که رین را برتر می‌کند، تمایل او به همکاری با هم‌تیمی‌هایش است، در حالی که شیدو به طور کاملا مستقل گل‌زنی می‌کند. تجربه و تکنیک‌های رین به اندازه کافی پیشرفته است که او می‌تواند نقش کاپیتان را بازی کند و به عنوان نقطه کانونی برای حمله عمل کند، و همین طور در دفاع بازی کند و حتی بر مدافعان سطح بالا غلبه کند.

دقت ضربه عالی: سلاح اصلی رین ضربه بسیار دقیق اوست. دقت شوت/پاس دادن او تقریبا بی‌نقص است. ضربات رین به قدری دقیق است که می‌تواند از راه دور گلزنی کند. ایساگی تلویحا اشاره کرده است که او می‌تواند از هر نقطه زیر ۳۵ متر، ضربات آزاد و حتی ضربات مستقیم کرنر گلزنی کند. حتی زمانی که بازیکنانی مانند ریوسی شیدو یا تابیتو کاراسو او را تحت فشار بدنی قرار می‌دهند، او می‌تواند یک ضربه دقیق را بزند. آیکو الیور خاطرنشان کرده است که قدرت و دقت شلیک او با پای چپ کاهش می‌یابد.

 • ضربه آزاد با سرعت بالا
 • شوت مستقیم چرخشی عمودی
 • شوت درایو لاین
 • شوت پرشی
 • شوت کور
 • شوت تریولا
 • پاس تریولا
 • پاس سرکوبگر

آگاهی فضایی: رین قادر است تمام زمین، از جمله موقعیت‌های خود، هم‌تیمی‌ها و حریفانش را تجزیه و تحلیل کند تا بهترین روند بازی را تعیین کند. توانایی تاکتیکی و آگاهی فضایی رین در حدی است که فقط ایساگی می‌تواند توانایی تحلیلی او را درک کند و با آن مقابله کند. رین به طور معمول قادر است موقعیت و حرکات بازیکنان دیگر از جمله ایساگی را پیش‌بینی کند، تله‌ها را برای فریب دادن حریفان برپا کند، بازی‌های آن‌ها را قطع کند و موقعیت های خود را تنظیم کند.

 • فاصله‌گذاری
 • هماهنگ‌سازی

حرکات بدون توپ: این اصطلاحی که برای توصیف لحظاتی که بازیکنان توپ را در اختیار ندارد. رین از این حرکات برای قرار گرفتن در نقطه کور حریف و همچنین مانور دادن در موقعیت‌های گلزنی استفاده می‌کند.

 • جاگیری

فوتبال کنترل‌کننده بازیچه: سبک اصلی بازی رین پیرامون کنترل و دستکاری افکار حریف است. او پس از شناسایی نقاط قوت و ضعف هر بازیکن در زمین، از تکنیک برتر، توانایی تاکتیکی و فیزیکی خود استفاده می‌کند تا آن‌ها را وارد سناریوهایی کند که منجر به گل شود. او می‌تواند این کار را با استفاده از توانایی‌های خود در برابر حریف یا با ترکیب نقاط قوت خود با تیمش انجام دهد. این سبک از فوتبال باعث ایجاد بازی‌های بسیار پیچیده و موثری می‌شود که اغلب منجر به گل برای تیم او می‌شود.

 • ظاهرسازی
 • چرخش مارسی

حالت جریان: همانطور که توسط ایگو توصیف شده است، جریان حالت «غوطه‌وری کامل» یا «حضور در منطقه» است. این یک حالت روانی است که در آن فرد به طور کامل متمرکز و دارای انرژی بالا است و از غوطه‌وری خود لذت می‌برد.

 • شتاب معکوس
 • حرکت بدون توپ
 • انفجار کامل مرکز گرانش
صفحات دیگر