ویکی بلو لاک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رنسوکه کونیگامی

اشتراک‌گذاری

رنسوکه کونیگامی

Rensuke Kunigami

رنسوکه کونیگامی - بلو لاک

ژاپنی

國神 錬介

نام مستعار

قهمران
قهرمان عضلانی
قهرمان بدبین
قهرمان کفتار

جنسیت

مذکر

سن

۱۷

تاریخ تولد

۱۱ مارچ

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

رتبه بلو لاک

۵
۳
۵۰
۲۶۸
۲۹۱

اولین نمایش

چپتر ۲
قسمت ۱

صداپیشه

یوکی اونو

رنسوکه کونیگامی (Rensuke Kunigami) یکی از مدعیان بلو لاک است که در حال حاضر به عنوان بازیکن فوروارد در باسترد مونهن آلمان بازی می‌کند.

او یک مهاجم خون گرم است که هدف اصلی او تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان است و به نوبه خود یک ابرقهرمان فوتبال است. هنگامی که رنسوکه برای اولین بار به بلو لاک رسید، او در اولین گزینش عضو تیم Z بود. او از مسیر اصلی بلو لاک در طول بازی‌های پایانی گزینش دوم حذف شد، اما به جای خروج از این تاسیسات، وارد درب مرموزی به نام «وایلد کارت» شد که برای او باز شده بود.

پس از پایان مسابقه زیر ۲۰ سال ژاپن، کونیگامی سرانجام از دروازه «وایلد کارت» بازگشت و در جریان لیگ نئو ایگوئیست به دیگر مدعیان پیوست.

شخصیت

کونیگامی شخصیت بسیار اخلاق‌مدار است. او می‌تواند در مورد حرفه فوتبالی، تمرینات و نحوه زندگی خود بسیار جدی باشد، اما همچنین می‌داند که چه زمانی استراحت کند و از زندگی لذت ببرد. او در مورد فوتبال آرام و در عین حال پرشور دیده می‌شود و می‌تواند گاهی بسیار منطقی و محتاط باشد، اما همچنین می‌تواند مانند رایچی سرسخت باشد. کونیگامی اجازه نمی‌دهد که دردسرسازان و افرادی که ناعادلانه بازی می‌کنند، راه خود را در پیش بگیرند، و او تقریبا به عنوان یک برادر بزرگ ایفای نقش می‌کند. حتی با وجود اینکه او در بیشتر مواقع جدی است، اما می‌تواند بسیار سپاسگزار و در هنگام تحسین شدن تا حدی خجالتی باشد.

ملاقات با ریوسی شیدو بر طرز فکر کونیگامی و نحوه انجام کارهای او تأثیر گذاشت. شیوه اخلاقی و درست بازی او کنار رفت و شیوه بازی تهاجمی‌تر و غریزی پیشی گرفت و هنگام خروج از بلو لاک او سخنان شیدو را زیر سوال برد. پس از بازگشت به بلو لاک، کونیگامی به طور قابل توجهی سردتر و متمرکزتر شد و فلسفه جدیدی در مورد نحوه بازی فوتبالش داشت و تلاش می‌کرد تا تسلط خود را در زمین حفظ کند. کونیگامی به ندرت در حد یک جمله با ایساگی صحبت می‌کرد و با هیچ کس دیگری صحبت نمی‌کرد. همانطور که لیگ نئو ایگوئیست در حال گسترش بود، کونیگامی نشان داد که به شدت خودخواه شده است و فقط به زدن گل های خود اهمیت می‌داد، و مهم نبود که برای به دست آوردن آن‌ها چه کاری باید انجام بدهد.

توانایی‌ها

نوع

تمام‌کننده: تمام کننده‌ها مهاجمانی هستند که در توانایی شلیک دقیق خود تخصص دارند. آنها به فرصت‌های کمی برای گل‌زنی نیاز دارند و توپ را دقیقا در جایی قرار می‌دهند که دروازه‌بان قادر به مهار آن نباشد. آن‌ها را می‌توان با نسبت بالای گل به ضرباتشان شناسایی کرد. این مهاجمان معمولا به عنوان مهاجم مرکزی بازی می‌کنند، اگرچه می‌توان گفت که سایر بازیکنان هجومی نیز اغلب تمام‌کننده هستند.

مهارت‌ها

شوت دقیق: کونیگامی یک شوت قدرتی به ویژه با پای چپ خود دارد که از آن برای زدن ضربات فوق العاده قدرتمند با برد استاندارد در فاصله ۲۸ متری استفاده می‌کند.

  • شوت برآمده
  • شوت با نیروی میان رده
  • شوت والی پرشی

قدرت فیزیکی برتر: کونیگامی یکی از معدود مهاجمان در بلو لاک است که دارای بدنی بسیار قوی و عضلانی است و از این موضوع در هنگام راندن توپ در زمین به نفع خود بهره می‌برد. پس از بازگشت از «وایلد کارت» و تبدیل شدن به یک بازیکن ثابت در باسترد مونهن در لیگ نئو ایگوئیست، او به طرز محسوسی از فیزیک بدنی خود استفاده می‌کرد، به طوری که توپ را با سینه خود بین دو مدافع مهار می‌کرد و و از آن‌ها عبور می‌کرد. کونیگامی همچنین کنترل بهتری روی ریفلکس‌های بالاتنه و مرکز بدنش پیدا کرد.

صفحات دیگر