بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

جین گاگامارو

اشتراک‌گذاری

جین گاگامارو

Gin Gagamaru

جین گاگامارو - بلو لاک

ژاپنی

我牙丸 吟

جنسیت

مذکر

سن

۱۷

تاریخ تولد

۲ ژانویه

پیشه

دانش‌آموز

وابسته به

بلو لاک

رتبه بلو لاک

۱۰
۸۸
۲۶۹
۲۹۶

تیم

تیم C (قبلا)
تیم بلو لاک (قبلا)
تیم قرمز (قبلا)
تیم Z (قبلا)

پست

دروازه‌بان
فوروارد (قبلا)

اولین نمایش

چپتر ۲
قسمت ۱

صداپیشه

شوگو ناکامورا

جین گاگامارو (Gin Gagamaru) یکی از مدعیان پروژه بلو لاک است که در حال حاضر به عنوان دروازه‌بان تیم باسترد مونهن آلمان بازی می‌کند.

گاگامارو مهاجمی بود که آرزو داشت در کنار سایر بازیکنان بلو لاک بهترین‌های جهان باشد. هنگامی که او برای اولین بار به بلو لاک آمد، در طول گزینش اول عضو تیم Z شد. پس از گزینش سوم، اشاره شد که گاگامارو دارای بدن، ریفلکس‌های طبیعی و مهارت هایی برای تبدیل شدن به یک دروازه بان ایده‌آل است و از آن زمان به عنوان یک دروازه‌بان بازی کرد.

توانایی‌ها

نوع

شکارچی گل: شکارچیان گل مهاجمانی هستند که در محوطه شش قدم یا محوطه جریمه منتظر ارسال پاس یا موقعیت برای گلزنی هستند.  «شکار» به این واقعیت اشاره دارد که آنها اغلب از کوچکترین موقعیت‌ها برای گل زدن استفاده می‌کنند و به عبارتی گل می‌دزدند.  شکارچیان گل معمولا به عنوان مهاجم مرکزی یا مهاجم دوم بازی می‌کنند.

مهارت‌ها

کنترل بدن و ریفلکس‌ها: گاگامارو دارای کنترل و ریفلکس عالی بدن است که می‌تواند تقریبا با هر پاس یا هر بازی کاملا سازگار شود.  او بدنی فنری دارد که برای انواع شوت‌ها و حتی تکل‌ها از آن استفاده می‌کند. سبک بازی تطبیقی ​​او به او این امکان را داده است که برای تیم Z گل‌زنی کند و این شرایط را تا گزینش سوم ادامه یافت.

صفحات دیگر