بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بلو لاک

اشتراک‌گذاری

بلو لاک

Blue Lock

بلو لاک - بلو لاک

ژاپنی

ブルーロック

واقع در

ژاپن

اولین نمایش

چپتر ۲

بلو لاک (Blue Lock) یک مرکز آموزشی است که به منظور دعوت از بازیکنان شگفت‌انگیز فوتبال ژاپن ساخته شده است. بازیکنان در این مرکز زندگی می‌کنند و از رژیم آموزشی سخت‌گیرانه طراحی شده توسط جینپاچی ایگو پیروی می‌کنند. این مرکز همچنین دارای یک سالن فوتبال در مرکز خود است که برای میزبانی مسابقات حرفه‌ای استفاده می‌شود.

ساختار

این ساختمان یک سازه عظیم است که روی یک صخره بزرگ در کوه‌های ژاپن قرار گرفته است و به بلندی یک آسمان خراش است. این ساختمان به شکل یک پنج ضلعی است و به پنج بخش مختلف تقسیم شده است. هر بخش به عنوان یک طبقه تعیین شده است و هر طبقه اتاق‌های بی‌شماری از جمله سالن غذاخوری، اتاق‌های وزنه، اتاق‌های تمرین تخصصی و زمین‌های فوتبال تمرینی متعدد است. همچنین در مرکز این ساختمان یک زمین فوتبال قرار دارد که میزبان مسابقات حرفه‌ای است.

چیدمان دقیق ساختمان پیش از گزینش اول ناشناخته بود. در طول گزینش اول و لیگ نئو ایگوئیست، بیشترین فضای خارج از ساختمان مورد استفاده قرار گرفت که اساسا کل ساختمان بود. در گزینش اول، ۲۵ تیم ۱۱ نفره شکل گرفت و تیم‌ها در ست‌هایی با حروف V تا Z رتبه‌بندی شدند که V بهترین تیم و Z بدترین تیم در یک ست بود. هر تیم از V تا Z یکی از ۵ طبقه را اشغال کردند و از تمام اتاق‌های آن استفاده می‌کردند و اجازه ورود به طبقات دیگر از ست خود را داشتند. در لیگ نئو ایگوئیست، ۵ گروه ۹ نفره بر اساس کشور انتخابی در طبقات تقسیم شدند. این کشورها شامل آلمان، اسپانیا، انگلستان، ایتالیا و فرانسه بودند. مانند گزینش اول، تیم‌ها دسترسی کامل به ست خود داشتند.