بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

الیور آیکو

اشتراک‌گذاری

الیور آیکو

Oliver Aiku

الیور آیکو - بلو لاک

ژاپنی

オリヴァ・愛空アイク

جنسیت

مذکر

سن

۳۰ ژوئن

پست

مدافع/مدافع میانی

اولین نمایش

چپتر ۱۱۰

الیور آیکو (Oliver Aiku) کاپیتان سابق و مدافع میانی تیم زیر ۲۰ سال ژاپن است. او در حال حاضر به عنوان بازیکن ثابت اوبرز ایتالیا در لیگ نئو ایگوئیست بازی می‌کند.

شخصیت

وقتی آیکو جوان بود می‌خواست بهترین مهاجم جهان شود، اما مربی و دیگر بزرگسالان، رویای او را با فلسفه «بازی کردن برای دیگران» آلوده کردند. او اراده تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان را از دست داد، اما از صمیم قلب تصمیم گرفت تا بهترین مدافع جهان شود.

آیکو با وجود رفتار به ظاهر شوخ طبع و دوستانه‌اش، اما در زمان حضور در زمین به طرز چشمگیری تغییر می‌کند و به یک تهدید خطرناک و بسیار ماهر تبدیل می‌شود. او می‌تواند کمی بی‌پروا باشد به طوری که بی‌جهت روی سرنوشت خودش و تیمش شرط‌بندی می‌کند تا شانسی برای شکست دادن بلو لاک ایلون داشته باشد. وقتی نیمه اول بازی نمایندگان ملی ژاپن تمام شد، آیکو از تیمش به خاطر بی‌تدبیری خود عذرخواهی کرد و تصمیم گرفت برای جلوگیری از باخت، برگ برنده آنها باشد. در نیمه دوم بازی مذکر، او اظهار داشت که می‌خواهد ببیند این تیم چقدر قوی است، و سپس به تیم گفت که آنها در مقایسه با بازیکنان با استعداد بلو لاک «ضعیف» هستند.

تاریخچه

الیور از جوانی فوتبال بازی می‌کرد و در ابتدا می‌خواست که مهاجم باشد. او به دلیل فیزیک بدنی و مهارت‌های پوششی که داشت به عنوان یک نابغه توسط مربیان و هم تیمی‌هایش مورد ستایش قرار گرفت. روزی الیور از مربی خود پرسید که آیا می‌تواند بیشتر روی گلزنی خود تمرکز کند زیرا می‌خواهد بهترین مهاجم جهان شود. مربی او به طور مستقیم پاسخ منفی داد و به صراحت به او گفت که «فوتبال یک ورزش تیمی است». مربی ادامه داد: برای پیشرفت، باید از قوانین او پیروی کند و اگر این کار را کند، مربی به او اجازه بازی نخواهد داد. الیور که از این پاسخ متحیر شده بود، موافقت کرد.

او پی برد که همه بزرگسالان فقط از بازیکنانی مورد قبول خود حمایت مناسبی داشتند و فقط این بازیکنان اجازه درخشش داشتند. الیور نیز از این امر مستثنی نبود، بنابراین او نقشی را که سال‌ها به او گفته شده بود بازی می‌کرد و سرانجام متوجه شد که فراموش کرده است چگونه بدرخشد.

بعدا الیور به مربی خود گفت که اخیرا فوتبال برایش چندان سرگرم‌کننده نیست. مربی‌اش اظهارات او را زیر سوال برد و گفت که او یک مهاجم برجسته است. او در تیمی است که هر عنوانی را در مدرسه راهنمایی به دست آورده است و اگرچه ممکن است گل‌های کمی زده باشد، اما پاس گل‌هایش قابل توجه است. او ادامه داد که الیور آینده درخشانی در پیش دارد و مطمئنا می‌تواند یک بازیکن حرفه‌ای شود. الیور روند تفکر خود را زیر سوال برد و سپس بیان کرد که هرگز از زندگی متوسط ​​یک حرفه‌ای راضی نخواهد بود. او سپس از مربی خود پرسید که آیا فکر می‌کند می‌تواند بهترین مهاجم جهان شود یا نه و وقتی مربیش به سؤال او پاسخ مثبت داد، الیور به این موضوع شک پیدا کرد.

الیور سپس به مربی خود گفت که می‌خواهد بهترین مدافع جهان شود. او به وضوح بیان کرد که می‌خواهد تمام مهاجمان کسل‌کننده را در هم بکوبد. سپس او به طور همه‌جانبه به یک مدافع و بهترین بازیکن ژاپن تبدیل شد. این موضوع به سرعت خبرساز شد و بعدا او به عنوان کاپیتان تیم زیر ۲۰ سال ژاپن ایفای نقش کرد.

توانایی‌ها

نوع

لیبرو: لیبرو یا سوئیپر نوعی مدافع همه کاره است که اگر حریف موفق به شکستن خط دفاعی شود، توپ را جمع می‌کند. موقعیت آن‌ها نسبت به سایر مدافعان روان‌تر است. لیبروها معمولا سریعتر از سایر بازیکنان تیم هستند. توانایی سوئیپر در خواندن بازی حتی از یک مدافع میانی حیاتی‌تر است. آن‌ها همچنین روی توپ مطمئن هستند و پاس و دید خوبی دارند، زیرا اغلب مسئول شروع بازی از خط دفاعی هستند.

مهارت‌ها

تکنیک فوتبال حرفه‌ای

آگاهی فضایی

برتری فیزیکی

ریفلکس

  • دفاع کامل
  • حالت جریان
صفحات دیگر