ویکی حمله به تایتان

پیک فینگر

اشتراک‌گذاری

پیک فینگر

Pieck Finger

پیک فینگر - حمله به تایتان

نژاد

جنسیت

مونث

بستگان

پدری بی‌نام

اقامت

پیشه

جنگجو

وابسته به

اولین نمایش

فصل ۳، قسمت ۱۳ (انیمه)

صداگذار

مانامی نوماکورا

پیک فینگر (Pieck Finger) یک الدیایی است که به عنوان یکی از جنگجویان مارلی خدمت می‌کند و میراث‌دار فعلی تایتان ارابه است.

تاریخچه

پیک در منطقه توقیفی لیبریو بزرگ شد و مادرش را در اوایل کودکی از دست داد. پیک پس از دیدن پدر بیمارش که بدون مراقبت‌های پزشکی مناسب نمی‌توانست مدت زیادی زنده بماند، به محض واجد شرایط شدن برای پیوستن به جنگجویان اقدام کرد. پیک با داشتن عملکردی مناسب، برای وراثت یکی از تایتان‌های مارلی انتخاب شد و توانست شرایط درمان پدرش را فراهم کند. با این حال پدر او با پی بردن به این موضوع که پیک به دلیل نفرین یمیر فقط سیزده سال دیگر زنده خواهد ماند، غم بسیاری را تحمل می‌کرد. او می‌خواست به پدرش نشان دهد که الدیا آینده‌ی درخشانی در پیش خواهد داشت و از این رو تصمیم گرفت به هر طریق ممکن قبل از پایان سیزده سال، الدیایی‌های لیبریو و مارلی را آزاد کند.

پس از آن که پیک قدرت تایتان ارابه را دریافت کرد، در سال ۸۴۵ او را به همراه زیک یگر در مارلی باقی ماند تا در مقابل کشورهای دشمن دفاع کند، در حالی كه سایر جنگجویان برای شركت در عملیاتی به جزیره پارادایس اعزام شدند.

توانایی‌ها

پیک به دلیل زکاوتی که داشت توسط همتایان و ارتش مارلی ستایش می‌شد. او ثابت کرده بود که می‌تواند با توجه به شرایط موجود تصمیمات مناسبی بگیرد. همین توانایی او باعت شد تا ارتش مارلی قدرت تایتان ارابه را به او بدهد.

قدرت‌های تایتانی

  • سرعت بالا
  • قدرت و توان تقویت‌یافته
  • ارتباط و صحب کردن روان در فرم تایتان
  • پایداری بالا برای باقی ماندن در فرم تایتان
  • انتشار بخار در هنگام التیام جراحات