حمله به تایتان

تئو ماگات

اشتراک‌گذاری

تئو ماگات

Theo Magath

تئو ماگات - حمله به تایتان

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۲۱ دسامبر

سکونت

پیشه

سرباز

درجه

ژنرال
فرمانده (قبلا)

وابسته به

ارتش مارلی

تئو ماگات (Theo Magath) ژنرال ارتش مارلی و حامی ویلی تایبور و این حزب دولتی از مارلی بود.

او قبلا فرمانده واحد الدیایی‌های ارتش مارلی، و قبل‌تر از آن یکی از ناظران ارشد تمرینات دوره اول کاندیدهای برنامه جنگجو بود. او در مقطعی رهبری جنگجویان الدیایی در جنگ میان مارلی و شرق-میانه را برعهده داشت و نقشی کلیدی در پیروزی مارلی داشت.

تاریخچه

در حالی که جزئیات به قدرت رسیدن او مشخص نیست، اما ماگات بیش از بیست سال عضو ارتش مارلی بوده است. در اوایل کار خود، او یکی از بهترین تیراندازان ارتش بود. پس از آن، او به عنوان یکی از ناظران اصلی برنامه جنگجو خدمت کرد و وظیفه‌اش ارزیابی عملکرد هر یک از نامزدهای جنگجو و انتخاب بهترین افراد برای وراثت قدرت تیتان‌ها بود. در اوایل دهه ۸۴۰، ماگات به درجه فرماندهی رسید.

یک روز در اوایل دهه ۸۳۰، ماگات به همراه تام کساور در حال نظارت بر جلسه آموزشی نامزدهای جنگجو بود. در حالی که این دو نفر مشغول تماشای آموزش نامزدها بودند، ماگات متوجه نامزدی شد که از بقیه عقب می‌ماند و در مورد این نامزد که زیک یگر بود گفت که ظاهرا جنم جنگجو شدن را ندارد.

تئو ماگات
ماگات به زیک گفت که آنجا را ترک کند

ماگات در مقابل سایر نامزدها زیک را تحقیر کرد و به او گفت که مارلی به مردان واقعی احتیاج دارد، و این که آن‌ها هرگز تایتان‌های ارزشمند ملت را به یک الدیایی مثل او نخواهند داد. مدتی بعد، در طی یک آموزش عمومی ماگات متوجه حضور زیک در آنجا شد. ماگات یک بار دیگر او را کوچک شمرد و اظهار کرد که او جایی در تمرینات ندارد.

ماگات چندین سال دیگر نظارت بر برنامه جنگجو را ادامه داد و در مراسمی شرکت کرد که زیک یگر سرانجام موفق به دریافت قدرت تایتان جانور از تام کساور شد. ماگات نامزدهای برتر دیگر را برای دریافت سایر قدرت‌های تایتانی انتخاب کرد که شامل آنی لئون‌هارت، برتولت هوور، مارسل گالیارد، پیک فینگر و راینر براون بودند. در سال ۸۴۳ و در جریان نبردهای نهایی بین مارلی و یک ملت دشمن، ماگات از جمله کسانی بود که شاهد از بین رفتن دشمن توسط جنگجویان جدید تایتانی بود. ماگات اعتراف كرد كه آن‌ها از وارث‌های قبلی موثرتر هستند، اما همچنان برای سپردن عملیات آینده جزیره پارادایس به آن‌ها تردید داشت. دو سال بعد، به او دستور داده شد كه زیک و پیک را در مارلی نگه دارد تا در برابر ملت‌های دشمن به کار گرفته شوند و سایر جنگجویان برای انجام ماموریت به جزيره پارادايس اعزام شوند. ماگات امیدوار بود که این جنگجویان بتوانند با تایتان بنیادی به مارلی بازگردند.